2733
2734

یعنی ارایش شما پاک نشده بود اگه از عمد نبوده که قبول

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی ارایش شما پاک نشده بود اگه از عمد نبوده که قبول

از عمد و غیر عمد نداریم 

اگه اب نرسیده باشه به قسمتی از بدن دوباره باید غسل کنه 🤨

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738
از عمد و غیر عمد نداریم  اگه اب نرسیده باشه به قسمتی از بدن دوباره باید غسل کنه 🤨

خط چشم دائمی مگه نگفتن

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
نه هزیزم.عمد و غیر عمد نداره.مانع باید برطرف شه.دوبارهدغسل کن اسی.

اها من ی لحظه فکر کردم خط چشم دائمی دارن عذرخواهم

بچه ها وضو چی؟ میشه از روی آرایش وضو گرفت؟

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
از عمد و غیر عمد نداریم  اگه اب نرسیده باشه به قسمتی از بدن دوباره باید غسل کنه 🤨

مرسی از اطلاع تون متشکرم 😍

2706