2703
2553

سلام من هر ماه تو تاریخ ۲۶ام پریود میشم. اونوقت این سیکل قاعدگی چیه؟؟چجور حساب میشه؟چه روزایی نباید نزدیکی داشت که ادم باردار نشه؟چ میدونم سر در نمیارم ولی میگن بسته ب تاریخ پریودی ی روزایی در ماه نباید.....

حالا من هفت روز پریود میشم تاریخ شروعمم ۲۶ام هست. میشه واسم حساب کنید بگید 😢😢😢😢😢😢😢.

وقتی نمیخوای حامله شی باید کل ماهو جلوگیری کنی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شما سیکل قاعدءیتون ۳۰روز یکباره و از روز ۱۰تا ۱۸امکان بارداری هست ولی کلا ریسکه که بخوای اونروز را جلوگیری کنین چون اسپرم چندروز زنده میمونه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

26ام اولین روزه همینجوری بشمار ببین سیکلت چند روزه است. وسطهای سیکلت تخمک داری ولی اصلا نمیشه صد درصد گفت شاید یه بار بلافاصله بعد پریودت تخمک داشته باشی و حامله شی یا آخر سیکلت... 

2714