2726
عنوان

ليست اسامي ختم دوره هفتم

511 بازدید | 10 پست

سلام دوستان عزيز و همراه و خوبم

با لطف و عنايت خدا اين دوره از ختم رو هم ميخوايم شروع كنيم

چندتا نكته كه من هميشه ميگم ولي كسي گوش نميكنه بازم تكرار ميكنم بلكه اينبار يادتون نره

اول شروع ختم از اول ماه محرم گذاشته شد تا نفرات تكميل بشه 

دوم حتما قبل از ماه محرم كسايي كه شركت كردن بيان تا ليست اسمارو بردارن

اكه احيانا ٤٠ نفر نشديم با هر تعدادي بود شروع ميكنيم خدا قبول ميكنه

سوم خواهران گل من حتما حتما هر روز نه چند روز يبار اينجا بياين و اعلام كنيد كه ختمو انجام ميدين طي ٤٠ روز ٥-٦ بار بياين لااقل تروخدا نريد ديكه پيداتون نشه ما بدونيم همه بادشون هست و دارن ختمو انجام ميدن

يرياي قبل خيليا ديگه نيومدن و واقعا من نميدونم انجام دادن يا نه

چهارم حتما ختمو انجام بدين نشه كه فراموش كنيد دين به گردن شما ميمونه كل انجامش ١٠ دقيقه هم نميشه

پنجم و مهم هر كسي كه نوبتش شده بايد بايد بايد اون روز اول صبح بياد اعلام كنه كه نوبتشه و يه متن شكرگزاري بنويسه خواهش ميكنم اينو حتما انجام بدين تو ٤٠ روز يه روز نربت شما ميشه اينقدر سخت نيست سري قبل به تعدادكمي رعايت كردن بقيه اصلا نيومدن يه روز از خوابتون بزنيد صبح بياين اينجا اعلام كنيد به خدا دشوار نيست ممنون ميشم ازتون

دوستان با اميد شروع كنيد با حس خوب 

ان شاءالله كه اخر اين ختم خيلياتون مامان شده باشين❤️❤️❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

شرايط ختمم براتون ميذارم كامل بخونين

١- داشتن ايمان و اميد بالا روحيه مثبت افكار خوب از ناله و غم و فكر بد دور باشيد جوري دعا كنيد كه مطمئن باشيد خواستتون براورده شده

٢- گذاشتن به عكس ني ني تو هرجاي خونه يا موبايل كه زياد ببينيدش و بهش حس خوب داشته باشين

٣- اول صبح از خواب كه بيدار ميشين يا بنويسين يا شفاهي فرق نداره ولي نوشتن بيشتر حس ميده بهتون از خدا بابت هرچيزي كه بهتون داده تشكر كنيد هرچيزي كه باهاش حس خوب دارين هر نعمتي كه بهترن داده شكرگزاري كنيد اخر سر هم خواسته دلتونو ساده روان واضح يا بگيد يا بنويسيد

٤- روزي ١٠٠ بار استغفرالله ربي و اتوب اليه براي امرزش گناهان خودمون واجبه حتما انجامش

٥- هر روز ١٠ بار ايه اي كه تو امضاي منه رب لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين اين ايرو به نيت نفري كه اون روز نوبتشه ١٠ بار بخونيد فقط خواهش ميكنم چون ايه قران هست حتما صحيح و با اعراب درست خونده بشه

ان شاءالله كه همگي حاجت روا بشيم الهي آمين🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

دوستان گلم هركي ليستو برميداره لايك كنه ليستو تا من بدونم كيا اومدن كيا نيومدن اخر سربايد ٣٩ تا لايك باشه هركي لايك نكنه يعني نيومده من اسمشو برميدارم از ليست تروخدا گرش كنيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمونه شكرگزاري و اعلام البته بواي دوستان جديد قديميا واردن ديگه خودشون

به طور مثال امروز ١٠ شهريور روز اول ختم نوبت من يعني مالكوم هست

خدايا شكرت براي اين روز زيبا

خدايا شكرت براي تمام نعمتهايي كه به من دادي

خدايا شكرت كه در سلامت كامل هستم 

خدايا شكرت كه به من فرزند سالم و صالح عنايت كردي و من منتظر رسيدنش هستم و....... خيلي چيزا كه ميتونين بابتش شكرگزاري كنيد اين يه نمونه بود گذاشتم تا همه منوجه بشن روزشون كه رسيد يه همچين چيزي صبح اول وقت بذارن تو گروه خيلي سختم نيست نبينم كسي تنبلي كنه 

2728

ليست اسامي ختم دور هفتم

١- مالكوم

٢- ملودي٦٧٧١

٣- bb43

4- ناناززز٦٨

٥- roya469797

6- zahra1300

7- رزيتا٢٢

٨- zeinabkhanooom 

9- leyla67

10- فاطيما ٢٥٩

١١- my_princes_prince

12- الي ٢٣

١٣- mabood

14- نيني_بيا

١٥- سهيلا_جون١

١٦- باران ٦٦٦٤ (سعيده)

١٧- بنر

١٨- نسيم

١٩- زهرا

٢٠- همسر آقامهدي

٢١- زري ١٣٩٠

٢٢- ياقوتسرخ

٢٣- آhآh (مهزاد)

٢٤- malihhm 

25- mahsayiii_j

26- سينوريتا ٩٨

٢٧- ساغر سابق ١٣

٢٨- osan

29- آرام ٠٠

٣٠- نگاااار ١٢٤

٣١- kamelia2040

32- نازنين_نازنين

٣٣- copper

34- عليسانم

٣٥- جيگيلي٩٢

٣٦- sagharii76

37- مهتاب ١٥١٥

٣٨- ٠٠sara69 ( معصومه)

٣٩- samira_26

40- گلفام

دوستان ليست يه تغيير كوچيك كرد نفر ٣٨ و ٣٩ حذف شدن لطفا ليست اخرو بردارين

٣٨- poiuytrewq

39- الب

دوستان اين دو نفرو بذارين جاي نفرات ٣٨ و ٣٩

٣٨- poiuytrewq 39- الب دوستان اين دو نفرو بذارين جاي نفرات ٣٨ و ٣٩

اگه مکننه شماره 39 رو اسمم بزن علی اصغر وعذرا

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

باشه

برداشني اسمارو

برداشني اسمارو

بله

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی