2726
عنوان

نمیدونم حکمت خدا چیه😓

449 بازدید | 45 پست

دیروز یکی از دوستامون اومدن چشم روشنی خواهرم که ۲ ماهه بچه دار شده بچه دومشه منم که باردارم توی ۸ ماهم.

دختر همین دوستمون که همسن خواهرمه و باهم ازدواج کردن  ۱۰ ساله ازدواج کرده هنوز بچه دار نشده بغض رو تو چشماش میبینم بخداااا خیلی دعا میکنم براش هیچوقتم ازش نپرسیدیم چرا بچه دار نشدی ولی واقعا هروقت میبینمش تا چندوقت بهم ریختم. خداااایاااا ازت خواهش میکنم حسرت داشتن بچه و بارداری رو ب دل هیچ زنی نذار تو رو خدا با دل پاکتون دعا کنید همه زنایی که منتظر بچن و این دوست ما خیلییییی زود باردار شن😢

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالا

ولی خیلی وقتا فک‌میکنیم بقیه ناراحتن ولی اینجوری نیست شما کار خوبی میکنی چیزی نمیپرسی

اونم اگه ناراحت میشد دیدنشون نمیومد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

انشاالله همه ب زودی نی نی دار بشن 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

انشاالله همه به زودی مامان میشن،برا منم دعا کنید امروز موعدمه که انشاالله مامان باشم

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه

اخی عزیزم واقعا خیلی سخت باید باشه ....

براش دعا میکنم که انشالله همین امسال سال 98 خدا بهش نگاه کنه و یه فرزند سالم و صالح بهش بده ....صد تا صلوات براش نذر میکنم .امیدوارم همه ی خانمایی که منتظر مادر شدن هستن بزودی و اون زمانی که دلشون میخواد طعم مادر شدن رو بچشن   

منم 7ساله منتظرم.التماس دعا

من خیلی از زایمان طبیعی میترسم و خیلی دنبال راهکار گشتم که سزارین شم ولی الان میخام طبیعی بشم چون دوس دارم موقع تولد بچم ب هوش باشم و برای همه منتظرایی  که التماس دعا گفتن و نگفتن دعا کنم شاید اونموقع خدا دعامو شنید...

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
من خیلی از زایمان طبیعی میترسم و خیلی دنبال راهکار گشتم که سزارین شم ولی الان میخام طبیعی بشم چون دو ...

من سزارین بودم ولی بیحسی موقع تولد بچمم بهوش بودم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

عزیزم گاهی وقتا اینقدری که دیگران ناراحتن خود فرد ناراحت نیست. یکی اش خودم من شرایطم رو پذیرفتم و خدا رو شکر میکنم هیچ وقت حسرت به دل بچه های دیگران نیستم ولی دیگران از دید خودشون به قضیه نگاه میکنن. ایشالا هر کسی فرزندی داره خدا براش نگه داره...

2706