1345
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بگو كه رهام نكردى

بگو كه اون نشونى همون نشونى اى بود كه ميخواستم

تو روزى كه كم اوردم رو دو زانو نشستم گفتم خدايا نميكشم زجه زدم خدا يه نشونى برام فرستاد دعا كنين كه اين جواب گريه هام باشه و ته راهم باز شكست نباشه

٣٠ تير من اومدم خونه، خسته و نا اميد، تنها تو خونه بودم يكم در و ديوار و نگاه كردم، يهو پر شدم، پر از خستگى، پر از نااميدى... يهو بلند شد، هرچى دم دستم بود پرت كردم ، داد زدم از ته دلم جيغ زدم، وايسادم وسط خونه، نگاه دور و برم كردم چند دقيقه، يك، دو، سه! افتادم رو دو زانو، گريه كردم، التماس كردم، گفتم خدايا خستم، داغونم، نگاهم كن، تو رو به حضرت فاطمه قسم... گوشيم زنگ ميخورد پيام ميومد جواب نميدادم، خوب گريه كردم خالى شدم ، چندماه ميشد كه شكست خورده بودم اما نميتونستم فراموش كنم،اميد نداشتم، انگيزه نداشتم. بلند شدم اشكامو پاك كردم🤦🏻‍♀️ صورتمو شستم و يه آرايش آروم كردم، ديگه هيچكس نميفهميد چند دقيقه پيش داشتم ميمردم! گوشيم داشت خودشو ميكشت جواب دادم. دوستم بود، گفت اين پسره خيلى خوبه لج نكن، گفتم من نميخوام با كسى باشم، گفت خب باشه بيا بريم خودمون دوتايى بيرون، گفتم باشه، رفتم بيرون.... دوستم دروغ گفته بود، پسره هم بود، و اون شد شيرين ترين دروغ زندگيم، من دوباره پا گرفتم، دوباره اعتماد كردم، برام دعا كنين باز نشكنم🥺
بگو كه رهام نكردى بگو كه اون نشونى همون نشونى اى بود كه ميخواستم تو روزى كه كم اوردم رو دو زانو نش ...

قطعا خدا شنونده وپاسخگواه عزیزم منم زیاد نا امید میشم ولی خدا قدرت مطلقه انشالله که حاجت روا بشی به حق امام علی 

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خیلی دلم گرفته واسه خودم نه واسه داداشم.... خدا کمکش کنه  براش  دعا کنید لطفا

چشم عزیزم خدا همه رو  کمک کنه به حق بانوی دو عالم 

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
1288

مرسی استارتر

اینجا هم بیا

ده دقیقه وقت میذارید یک قرآن هدیه میدید به امواتتون

فقط یک حزب میخونید

بیاید تا بگم

قطعا خدا شنونده وپاسخگواه عزیزم منم زیاد نا امید میشم ولی خدا قدرت مطلقه انشالله که حاجت روا بشی به ...

من تو روزى كه شكستم خدا رو به امام على قسم دادم

خدا از زبونت بشنوه

٣٠ تير من اومدم خونه، خسته و نا اميد، تنها تو خونه بودم يكم در و ديوار و نگاه كردم، يهو پر شدم، پر از خستگى، پر از نااميدى... يهو بلند شد، هرچى دم دستم بود پرت كردم ، داد زدم از ته دلم جيغ زدم، وايسادم وسط خونه، نگاه دور و برم كردم چند دقيقه، يك، دو، سه! افتادم رو دو زانو، گريه كردم، التماس كردم، گفتم خدايا خستم، داغونم، نگاهم كن، تو رو به حضرت فاطمه قسم... گوشيم زنگ ميخورد پيام ميومد جواب نميدادم، خوب گريه كردم خالى شدم ، چندماه ميشد كه شكست خورده بودم اما نميتونستم فراموش كنم،اميد نداشتم، انگيزه نداشتم. بلند شدم اشكامو پاك كردم🤦🏻‍♀️ صورتمو شستم و يه آرايش آروم كردم، ديگه هيچكس نميفهميد چند دقيقه پيش داشتم ميمردم! گوشيم داشت خودشو ميكشت جواب دادم. دوستم بود، گفت اين پسره خيلى خوبه لج نكن، گفتم من نميخوام با كسى باشم، گفت خب باشه بيا بريم خودمون دوتايى بيرون، گفتم باشه، رفتم بيرون.... دوستم دروغ گفته بود، پسره هم بود، و اون شد شيرين ترين دروغ زندگيم، من دوباره پا گرفتم، دوباره اعتماد كردم، برام دعا كنين باز نشكنم🥺

خدایادلم قددنیاگرفته خدایابعضی ازبنده هات خیلی بدباهام تاکردن کم اوردم شکستم خوردشدم خداب بزرگی خودت قسم نمیکشم کمکم کن ابجیاواسم دعاکنید😢😢

میشه ب نیت حضرت ابوالفضل صلوات بفرستی هرچقددوس داری.التماس دعا
1364