2726

از روش جلوگیری استفاده کردیم ولی بازم مایع منی ریخت  نمیدونم کم و زیاد هول شدم الان

قرص اورژانسی یا ال دی هم نیست

فردا ۸ صب اگه برم اورژانسی بگیرم‌۲تارو بندازم‌بالا بسه

یا باید دوتا رو بندازم بعد ۱۲ساعت دوباره ۲تای دیگه

راهنمایی کنید

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نمیدونم  ولی خیلی باحالی میکی بندازم بالا

😂😐الان من موندم گریه کنم یا بزنم تو سرم لنتی اخه فدات شم خو میندازن بالا 

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  
نگران‌نباش تا ۷۲ساعت وقت داری این‌همه هم‌لازم نی دوتا بخوری بسه

جدی میگی خداییییی اخه بدبختیش اینه تخمک‌گذاریمه ینی فردا و پس فردا

حس ششمم میگه به زودی مادر میشی 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
چقدر استرس...تا 72 ساعت وقت دارین. هرچند هر چی زودتر بخورین بهتره

خوب استرس میگیرم چرااااااا‌نگیرم عزیزم 😭فکنم کاندومه ته انباری بوده اخه چجوری ترکیده خداااااا

قرص ۹۹درصد مانعش میشه

اون یه درصدشو لعنت بهش

جدی میگی خداییییی اخه بدبختیش اینه تخمک‌گذاریمه ینی فردا و پس فردا

داروخونه بگین قرص اورژانسی بدین, قرص لوونوژسترول می ده. اگه 0.75 بود دو تا همزمان و اگه 1.5 بود یکی کافیه. همین....انقدرم استرس نداشته باشین

2706