2733
2739

خانما کسی میدونه حکم کسی که غسل بر اون واجب شده و بعد از غسل بعد از خارش قسمتی از سرش متوجه میشه زیر ناخنش چیزی مثل چربی جمع شده چی هست؟ مجددا باید غسل کنه؟ اخه من ظهر حمام بودم و موهام تمیز بود و الان مجبورا باید غسل دوباره میکردم. بعد از اومدن از حمام قسمتی از سرم خارش پیدا کرد و بعد از خاروندن اون ناحیه یه مقدار کم زیر ناخنم مثل چربی جمع شد. الان که بهتر دقت کردم مثل پوست سر هست که خیس خورده باشه و کنده بشه. باید مجددا غسل کنم؟ چون موندم چربی هست یا پوست سر! از طرفی ظهر حمام بودم و بنظرم به چربی نرسیده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابادراین حدم سختگیرنباش

درسته

البته مرجعت بایدببینی سخت گیره یانه!

درحدی که بری زیردوش ونجاست ناف وعورتین روپاک کنی دراین حدکفایت میکنه...باهمین شست وشوی دست وپاوسر همراه ترتیبش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
اره من کلا زیادی حساسم. ولی موندم باز برم یا نه

ماتوفقه مون بودحتی بعضی فقهاایرادی نمیبینن بری حمام وبعدبرگشتی یادت اومده غسل نکردی ولی چون زیردوش بودی به نیت پاکی رفتی بازغسل ازگردن ساقط میشه البته بایدببینی مرجعتم انقدرحساسه یانه!

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

غسلتون صحیح بوده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نه بابادراین حدم سختگیرنباش درسته البته مرجعت بایدببینی سخت گیره یانه! درحدی که بری زیردوش ونجاست ...

حضرت اقا هستن مرجع تقلیدم. هر چی تو نت سرچ کردم به این مورد بر نخوردم. بعد شک کردم که در عرض نصف روز نباید چربی باشه....ولی یه حسی میگه چربی هست ومانع اب شدع

خشکه. چرب نیست

ولی الانا هوا گرمه منم میرم حمام بعد ی مدت سرمو میخریدم پوست سرم جمع ميشه 

اما ممکن از شامپوتو هم باشه 

اما به هر حال زیاد سختش نکن خدا ک جلاد نیست!!😘

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
ولی الانا هوا گرمه منم میرم حمام بعد ی مدت سرمو میخریدم پوست سرم جمع ميشه  اما ممکن از شامپوتو ...

شاید هم.هنوز نم ظهر تو موهام بود....خیلی هم سرم رو میشورم ولی نمیدونم چی بوده

2706