2726
عنوان

تکون نخوردن جنین

152 بازدید | 13 پست

سلام هفته۲۸ هستم الان چندروزه حرکتاش ریزو ضعیفه یا مثل چرخشه . امروز حس کردم ولی الان تکوناشو حس نمیکنم دارم دیوونه میشم‌گریه میکنم. ببخشید شما اینطور بودید؟ واینکه بهداشت نمیتونم برم بیمارستان خصوصی برم میتونم صدای قلبشو بشنوم؟هزینشو میدونید؟که صبح برم‌خیالم راحتشه

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

انشالله طوری نیست.. نگران نباش... ی چیز شیرین بخور بخواب به پهلو تو نیم ساعت ۴ الی ۵ بار باید بزنه... امتحان کن از نگرانی در بیای

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الکی استرس نگیر  نی نی ت خوبه  یه لیوان اب سرد بخور یه قاشق عسل  نیم ساعت بعد تکون ...

براشماهم پیش اومده؟ 

2728
انشالله طوری نیست.. نگران نباش... ی چیز شیرین بخور بخواب به پهلو تو نیم ساعت ۴ الی ۵ بار باید بزنه.. ...

الان یه چیزایی حس میکنم ولی خیلی ریزو ضعیفو پایینه .برا شمل پیش اومده؟ دارم دیوونه میشم 😭😭

الان یه چیزایی حس میکنم ولی خیلی ریزو ضعیفو پایینه .برا شمل پیش اومده؟ دارم دیوونه میشم 😭😭

عزیزم من که تازه تو این هفته ضرباتشو شروع کرده ...ولی بله شده چند ساعت تکون نمیخوره و با خیلی ضعیف ضربه زده ...منم نگران میشدم ولی وقتی به پهلو میخوابم خوب میشه ..الان شما هم برو ی چیز شیرین بخور و به پهلو چپ بخواب استرس هم‌نداشته باش ...بچه قرار نیست مدام ضربه های محکم‌بزنه.. گاهی خوابه ویا حوصله نداره😂😂😂😍😍😍

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
تکون ضعیف هم قبول

کی میشه این استرسا تموم شه . انگار یچی توشکمم میچرخه ضربه ای نیستش براتو پیش اومده؟

کی میشه این استرسا تموم شه . انگار یچی توشکمم میچرخه ضربه ای نیستش براتو پیش اومده؟

اره بابا ‌نگران نشو  منم  باشمام فردا سونو دارم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد