2733
2734
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفتی رو بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 202366 بازدید | 2450 پست
واقعا این نسخه ها واسه همه نیس خیلیا توی این سایتها تازه عروسن با گاهی یجمله زندگیشون عمری خراب میش ...

👏👏👏👏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من بااونک شوهرم پشتمه نمیدونم چرا بازم نمیتونم خانواده وفایمل شوهرو تحمل کنم.نمیدونم چرا؟

من اینا نوشتم تو تاپیکم.ظرفیت باید داشته باشیم و با وجود آدمایی که ناجور هستن ،ما به هم نریزیم.ریلکس باشیم .من خودم به این ظرفیت رسیدم .با کمی تمرین بدست میاد👍🌷

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین به نکته سنجی تون... زنانگی و سیاست مخالف مکر و حیله است.اصلا نیازی به جنگیدن و مکر نیست فقط ب ...

سلام عزیز سحر زیبا و پر آرامشتون بخیر

از اینکه شخص ارزشمندی مثل شما پست من رو پاسخ داده خیلی خرسندم

امیدوارم سراسر زندگیتون همچنان مملو از شادکامی و موفقیتهای ارزشمند باشه

بهتون افتخار میکنم

تمام مطالب قشنگتونو خوندم

سلام عزیز سحر زیبا و پر آرامشتون بخیر از اینکه شخص ارزشمندی مثل شما پست من رو پاسخ داده خیلی خرسندم ...

وقت و ساعت شما هم بخیر.منم شیفته ی آرامش و زنانگی تون شدم.ممنون از حسن ظن تون.آرزوی بهترین ها دارم ❤😍😍

2731

استارتر ،تاپیک تون خیلی به کار میاد.ممنون که چنین تاپیکی زدید .وقتی آدمها اطلاعات شون را به اشتراک میذارن ،چیزای زیادی یاد میگیریم .🌷🌷🌷

مرسی .کامنتای خوب و مهربون و فیدبک های شماست که باعث حس مفید بودن من شده.مرسیی.ایشاله بتونم بازم تاث ...

به این زیبایی نگاه کردن به زنانگی و خود رو در اوج توانایی و شکوه دیدن، یک نوع رشد بالغانه است که برای همه دخترها و خانومای عزیز واقعا یه نیاز مثل نفس کشیدنه

ادم با این نگارگری، هم خودش یک هنر ساخته شده و شکل گرفته اس و هم هنرمندیه که نقش های متنوع و زیبا رو آفرینشگری میکنه.

بهتون تبریک میگم که قدرت خلق و هم زندگی بخشیدن به دیگران رو دارین

درک  و تماشای زیبایی این هنرمندی و نقش آفرینی تون لذت بخشه

💐💐💐

ممنون عزیزم راست میگی ادم یکی دوبار سختی رو میکشه ولی نتیجه اش رو میبینه... من چند باری اینکارها رو ...

آره باید خیلی دقیق باشی

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
من اینا نوشتم تو تاپیکم.ظرفیت باید داشته باشیم و با وجود آدمایی که ناجور هستن ،ما به هم نریزیم.ریلکس ...

عزیزم واقعا نیاز به اینهمه ریپ کردن نداشت .  ببخشید همچین میگی من چیزی به مردم یاددادم ک انگار کتاب آنچه باید درمورد مردان رابدانید روتو نوشتی . لطف کن ریپ نکن

2738
عزیزم واقعا نیاز به اینهمه ریپ کردن نداشت .  ببخشید همچین میگی من چیزی به مردم یاددادم ک انگار ...

منم از صحبت های استادم دکتر شیری وام گرفتم ادعایی ندارم دوست عزیز.باشه ریپلای نمیکنم اوکی😂😂😂

به این زیبایی نگاه کردن به زنانگی و خود رو در اوج توانایی و شکوه دیدن، یک نوع رشد بالغانه است که برا ...

در مورد زنانگی که نوشتید واقعا باید درکش کرده باشین 👏👏👏

😍😍😍😍

خیلی انرژی مثبتی میدین .ممنونم.

ممنون عزیزم راست میگی ادم یکی دوبار سختی رو میکشه ولی نتیجه اش رو میبینه... من چند باری اینکارها رو ...

آره گلم اگ میخای شوهرت گوش بحرفت باشه باید گاهی وقتایه کاری کنی ک شوهرت لذت ببره ازونکارت. 

مثلا اونروز عیدی میخاستیم بریم خونه مادرشوهرم 

شوهرم از سرکار اومد و دوتا مرغ خریده بود اورده بود صبحش . داشتیم حاضر میشدیم شوهرم گفت دیرم شده ودست خالی باید بریم وهیچی نگرفتم برا روز عیدی(عید سعیدغدیرخم)  براش . منم گفتم اشکالی نداره عزیزم همین دوتامرغی ک گرفتیم رو میبریم برا خونه مامانت چون اینجوری ک زشته بنده خدا انتظار داره . 

بعد گفت خواونارو ک براخونمون گرفتم .گفتم عیبی نداره دست خالی هستیم زشته .بخدا نمیدونی چقد شوهرم خوشحال شد وچقد عزت پیدا کردم جلوش. حالا خودمم توفریززم مرغ نداشتم ولی بااین کاری ک کردم دل شوهره رو بدست اوردم. تازه ب مامانشم خیلی باافتخار گفت اینارو خانومم برات گرفته و گفته ببریم خونه مامان .

خاستم بگم من بجاش گله مندی رو خیلی باسیاست میکنم .ولی درکنارشم جاش ی موقه هایی ی حرکتایی میزنم ک شوهرم بهم افتخارمیکنه . 

خیلی بی سیاست بودم قبلا. نمیدونستم باید چجوری حرفامو وکارامو باسیاست ب انجام برسونم مثلا ی سیاست دیگ

من چون زیاد دوس نداشتم خونه مادرشوهرم بمونم وزود برگردم خونه خودم .قبلا هروقت میرفتیم خونه مادرشوهرم همیشه یکساعت بعد ناهار ب شوهرم جلوی خانوادش میگفتم بریم دیگ خونمون یا میگفتم پاشو بریم دیگ . شوهرم میگفت وایسا حالا شب میریم یامادرشوهرم میگفت خوحالا بمونید چیه سخت میگذره برات . این خیلی بی سیاستیه .اینجوری شوهرم چ خانوادش میگفتن من دوس ندارم اونجا بمونم 

ولی بعد فهمیدم باید جوره دیگ اینو از شوهرم بخام ک اینجوری جلوی شوهرمم خراب نشم.

مثلا وقتی داشتیم اماده میشدیم ک بریم خونه مامانش میگفتم لطفا ناهار خوردیم زود برگردیم ک من کلی کاردارم مثلا لباسای توی کمدو باید همش واتو کنم . یا میگفتم یخچال وباید از برق بکشم باید تمیزکنم

دیگ شوهرم همیشه خودش میگقت پاشو بریم .وچون شوهرم میگفت بریم خانوادش هیچی نمیگفتن.

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی؟؟ شوهرم هرروز میره خونه مامانش اوناهم در مورد کارش خیلی حرف بهش میزنن و ...

گلم گفتم ک اگ میخای شوهرت گوش ب حرفت باشه دلشوبدست بیاری. بخداقسم تا دلش شوهره روبدست نیاوردی هیچوقت ب خواسته هات اهمیت نمیده .

حالا میگی خو چجوری دلشو بدست بیارم .؟؟؟

هرخانمی شوهرشو خوب میشناسه .اول باید کارایی رو کنی ک شوهرت دوس داره وخیلی براش مهمه

ببین بخودت زیاد برس همیشه مثه تازه عروس بنظر برس 

جلوی شوهرت یه زن افسرده ودپرس و غرغرونباش

غذاهاس مورد علاقه ی شوهوتو درست کن

ب شوهرت نگو باشه همیشه بگو چشم

جلوی خانوادش ازش تعریف کن تا سربلند بشه(این خیلی مهمه)

هیچوقت شوهرتوجلوی کسی خرد نکن .وای بااین کار خودتو از چشم شوهرت انداختی.از عرش ی فرش میفتی

ب شوهرت قدرت و اقتدار بده .مثلا اگ ازش کاری برنیامد هیچوقت طوری رفتار نکن ک فک کنه بی عرزست 

جلوی فامیلاش با پسوند آقا صداش کن

درسته اینا خیلی چیزاییه کوچیکیه ولی خیلی باارزش وکلیدیه .

اینا همون کوچکهای بزرگه 

مطعن باش تا دل مردتوبدست نیاری هیچ کدوم از خاسته هات برای شوهرت ارزشی نداره 

پس اول روی رفتار با شوهرت تمرین کن

یکی دیگم از چیزایی ک مرد ومیشه سمت خودت بکشی انرژی مثبته . 

مردا همیشه عاشق زنایی ان ک شاد وپرانرژی باشن

دوس داره زن باهاش بگه بخنده حالشو خوب کنه 

مردا  اززنای ساکت و دپرس و افسرده بیزارن ینی بیزار ب معنای واقعی

مردا از خونه هایی ک توش انرژی منفی باشه فراری ان

پراز انرژی مثبت باشید .شاد باشید .مثه زنای ۵۰ساله نباشیدجلوی شوهراتون .بخدا فراری و سرد میشه ازتون 

یکی از دلایلی ک خرم تونست دله سلطان سلیمان وببره همین بشاش بودنش بود .تو قراره اول اینقد باسلطان سلیمان گفت وخندید وخوشحالش کرد ک سلطان سلیمان عاشقش شد . 

یچه ها اینم بگم لوده وبودن وسبک بودن با شاد بودن فرق میکنه 

دوستان شوهر من از خانوادش قهر کرده ما عقدیم همه وسایلشو جمع کرده اومده خونه ما اول نمیومد میخواست تو ...

مگه شوهرت کار و کاسبی نداره؟؟ خب یه مقدار پول ازش بگیر مثلا بگو میخام روسری بخرم یا هرچی خرج پر کردن یخچالت کن ب نظرم. بعدم بگو اگه اینطوری باشه سریعتر بساط عروسی مختصر و مفید رو راه بندازیم بریم خونه خودمون. اینا رو با خوشی بگو تو پارکی جایی عشقولانه

خدا جونم مراقب دلخوشیام باشیآ💋
2706