2737
2734
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفتی رو بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 202366 بازدید | 2450 پست
میدونم. ببین مادرشوهرت چ سیاستایی داره توام یاد بگیر . مثلا چجوری با پسراش حرف میزنه ک رام میشن یا ب ...

اره واقعا همینطوریه یه بار خونشون مهمون بودیم قرار شد بذا ناهار کشک بادمجان بزاریم بود من رفتم تو اتاق پیش شوهرم گفت ناهار چی داریم گفتم کشک بادمجان گفت اه نمیشه زرشک پلو بزاری گفتم نه شام میزارم بعد که رفتم بیرون از تو اتاق همسرم به مامانش گفت مامان ناهار چی داریم گفت تو چی دوست داری اونم گفت زرشک پلو مامانشم گفت باشه همونو میزاریم من همینطوری مونده چی بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خودش بخواد عیب نداره! اتفاقا خیلی خوبه!  باهاش برو... بجاش تو خونه کمتر بچسب! 😁  اویز ...

خودش میخواد.مثلا برنجمون تموم شده بودقرار بودبره از یه کشاورز بره برنج بگیره یه جوری بود که من چن روز پشت هم خونه بابام بودم دیگه تا میومدیم خونه شب میشد،باور میکنی نرفته بود برنج بگیره میگفت حوصله ندارم برم تنهایی،حتی آبجیم بهم میگه تو چرا همه جا باشوهرتی میگم بخدا خودش اینجوری میخوادبعضی وقتادیگه بعضی جاها نمیرم،خودم خجالت میکشم،ازاینکه دیگران فک کنن آویزونشم همه جا.دیگه کم مونده که بگه سرکارمم بیا باهم بریم😂😂😂

دخترم،معجزه زندگیمو 
بچه ها من اول زندگی خیلی بی عقل بودم ای کاش اون موقع عقل الانمو داشتم اونوقت خیلی چیزا داشتم خیلی چی ...

عایا این ی امتیازه که ب خانواده اش محل نده؟ 

واقعا مشکلی نداری داداشت همین رویه رو در پیش بگیره.. با خانواده شوهرتون جوری باشید ک دوست دارید داداش و زن داداشتون اون مدلی باشن

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2731
شوهرت رو زیبا نکن و از ظاهرش خیلی تعریف نکن مردا هوا برشون داره بدبختی فکر میکنن از تو سر ترن (یکی ر ...

وای من دوسدارم همیشه جذاب و جون بمونه😌

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2738
خودتو دوست داشته باش و اززبون بقیه ازخودت پیشش تعریف کن.درکل زن باید ب خودش بها بده

یعنی خواهر شوهر من اغراق میکنه و دروغ الکی این بهم اینو گفت اون بهم اینو گفت من ازش یاد گرفتم دقیقا کارسازه البته من دروغ نمیگم حقیقت میگم و زیاد نمیگم که تکراری بشه مثلا ماهی یکبار از خودم جلوش تعریف میکنم از قول دیگران اما اشبزی ام واقعا خوبه و خوشبخته عروسای فامیل بد آشپزی میکنن و اینو همیشه میگم خودش میگه تو بهترینی یبار رفتیم خونه پسر عموش گفت شام خودت درست کن جلوی زنه گفت نمیتونم از غذای کسی جز زنم بخورم   

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

اگ شوهرت خرج نکرد سکوت نکن

با محبت باهاش حرف بزن

اگ حرف حالیش نشد با دعوا😡من خودم اینجورم

محبت حالیش نی....

دوم اینکه سرکار نرید که خرج نکنه.توخونه خانمی کنید کلی کارای خانمانه کنید بزارید مرد زندگی اون باشه نه شما😊

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه

واقعیتش  اینه  هرچی  در  انتخاب  شوهر  و  خانواده شوهر  درایت  کمتری  به  خرج  بدی...بعد  ازدواج  سیاست  بیشتری  لازم  داری... همون  اول  درست  انتخاب  کنید  که  بعد  مجبور  نشید مثلا برا خرید  یه  چیز  کوچیک،یا مسائل کم  اهمیت  هم  سیاست  داشته  باشین... چه  برسه  به  موضوعات  مهم  تر

نور
2706