2733
2734
عنوان

صبح تولد گل پسرمه مامانا بیاید کمک

175 بازدید | 26 پست

برا تولدش تصمیم داشتیم باع بگیریم اما شوهرم میگه الان پول ندارم تو خونه هم چون باردارم نمیتونم مهمونی انچنانی بگیرم قرار شد در حد ۳,۴ نفر دعوت کنم و تم تولد بگیرم,اولین باره میخام تم بگیرم,چیا داره این تم تولد?قیمتشون چنده?دیگه کیک تولد هم میگیرم,همین,واقعا شرایط جسمی و مالی خوب نیست در همین حد میتونم بگیرم 

بابا دلتنگتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پفیلا بگیر درست کن 

بادکنک وتزیینات

کلاه تولد

جاواسه پفیلاهاا یه چی مقوایین بری یبار مصرف فروشی بگی میده 

پشقاب و چنگال و لیوان ک کاغذی باشن شکلشونو خودت انتخاب کن 

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌

به نطرم امسال رراش تم نگیر سال آینده که از بارداری خلاص شدی براش تم بگیر با مهمون بیشتر 

من خودم دقیقا همین کارو کردم و امسال براش خونوادگی تولد گرفتم فقط خودمو پسرمو شوهرم ولی قول دادم سال بعد جبران کنم

برای سه چهار تا مهمون تم تولد نگیر 

بیست سی تا بادکنک بگیر بریز کف خونه و بزن دیوار بیشتر حال میکنه از نظر مالی هم بصرفه تره و صد البته برف شادی بچه ها خیلی دوس دارن

آقا نیستم 😊
2738
به نطرم امسال رراش تم نگیر سال آینده که از بارداری خلاص شدی براش تم بگیر با مهمون بیشتر  من خو ...

بدون تم نمیشه واقعا,دلم میخاد تم بگیدم عکس لگیدم ازش اخه پارسال اصلا نشد تولد بگیرم براش رو دلمه

بابا دلتنگتم....

بنظرم تم نگیر چون فکر کنم ده یا دوازده تایی هستن یعنی 12 تا بشقاب 12 تا لیوان و...

شماکه کمین ضروری نیست

منم سال اول تم گرفتم چون 8 و 9 نفر بودیم ولی امسال ن

یه کیک خوشگل سفارش بده

سی چهل تا بادکنک تزیین کن چندتا ژله لیوانی یا قالبی هم درست کن

میوه هم هرچی داشتی تو یخچال از نت بگیر تزیین کن

پفیلا هم درست کن

اینجوری خرجت خیلی کم میشه

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2706