2726
عنوان

افسردگی

342 بازدید | 13 پست

حس افسردگی دارم.هیچی برام خوشایند نیست‌.همه چی برام یکنواخته.انگار تو برزخ دارم زندگی میکنم.مرگ برام بهتر از زندگیه.  نمیدونم چمه

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

چیزیتون نیست تو ایران زندگی می کنید طبیعیه.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی کم دستمون خالی میشه پس اندازام ته میکشه عین افسرده هامیشم سگ میشم اصن ی وضیه بیاببین دست خودم نیس خیلی راه میام بانداری ولی خرج گرونه بچه ت چیزی بخوادبتونی بخری بتونی پاتوازخونه بزاری بیرون بقران قسم خوردن نداره بعصی موقعه هابخاطربی پولی ازخونه نمیام بیرون ازترس اینکه بچم چیزی بخوادونتونم بخرم درحدبستی یاتنقلات بچگنه خلاصه خیلی زمونه بدی شده خدابهمون رحم کنه

2728
[QUOTE=101326708]منم همینطورم. دعا کنید مشکلم حل بشه 🙏[/QUOTEمشکلت چیه؟

اختلاف با همسرم.  سر هیچ و پوچ داریم جدا میشیم. زندگیمون خوب بود. شوهرم دوسم داشت.  اما میگه منو نمیخواد. چند ماهه خونه  بابامم.  خیلی داغونم. دنیام تیره شده.  من نمیخوام جدا بشم.  هشت سال باهاش زندگی کردم نمیخوام به این راحتی زندگیم از هم بپاشه.  با خاطراتش چیکار کنم.  شوهرم خیلی لج کرده.  فکرنمیکردم انقدر کینه ای و بی رحم و سنگدل باشه. خیلی دلم شکسته.  دیگه قلبم توان غم و غصه نداره خیلی حالم بده هیچی خوشحالم نمیکنه داغونم .. این چندماه فقط دق کردم....😭😢

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
اختلاف با همسرم.  سر هیچ و پوچ داریم جدا میشیم. زندگیمون خوب بود. شوهرم دوسم داشت.  اما می ...

اگه بچه دارید موضوع خیلی فرق میکنه.بخاطر بچتون کنار بیاید.برای منم دعا کنید

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
اگه بچه دارید موضوع خیلی فرق میکنه.بخاطر بچتون کنار بیاید.برای منم دعا کنید

بچه نداریم عزیزم.

ان شاءالله حاجت روا بشی عزیزم🙏

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺

اگر بخاطر داشتن مشکل خاصی، افسردگی داشتی؛ سعی کن اون مشکلو حلش کنی

*واگه هیچ مشکل خاصی نداشتی و احساس افسردگی بهت دست داد، به دو نکته توجه کن.

*اول اینکه: تو چه با افسردگی چه با خوشحالی، توانایی حرکت به سمت هدفت و کار کردن و تلاش کردن رو داری. پس افسردگیت رو بهونه نکن برای اینکه بخوای از تلاش برای هدفت دست برداری! منطقی باش و نزار احساسات بهت غلبه کنن.

*دوم اینکه: بعد از اتمام افسردگیت، افسردگی رو با سختی اشتباه نگیر. سختی یعنی تو داری برای هدفت عرق میریزی اما دلت غمگین نیست ولی افسردگی یعنی تو حال دلت مثل گذشته نیست.

حالا چجوری این افسردگی رو حلش کنیم؟

*روش اول: خودتو با چیزای مفید سرگرم کن. یعنی اگه کل روز، ۲ ساعته، اگه کل دو ساعت رو بیکار باشی، فکرت میره سمت افسردگی ولی اگه کل دو ساعت رو در حال کتاب خوندن باشی، چون فکرت رو موضوع کتاب متمرکزه، دیگه سمت فکر به افسردگی نمیره و مجبوره به موضوع کتاب فکر کنه.

*روش دوم: تخلیه انرژی منفی ۱-هر روز موقع اذان صبح و ظهر و مغرب، به سمت قبله سجده کن(به مدت ۵ دیقه تا بیشتر) ۲-نماز بخون ۳-شکرگزاری ۴-ورزش های کششی(یین یوگا) ۵-دعا کردن برای دیگران و خود

منم مثل تو بودم همش آرزوی مرگ برای خودم میکردم و اخر تصمیم گرفتم برم پیش مشاور پیش دکتر رقیه صادق زاده رفتم و به کمک ایشون تونستم حال دلمو خوب کنم پیشنهاد میکنم توام بری پیش مشاور و روانشناس خیلی خوبه واقعا