1373
1363
عنوان

ختم مجرب مهر و محبت

1280 بازدید | 143 پست

سلام خانوما شنیدم ذکر یا ودود برای مهر و محبت ذکر مجربی هست،تصمیم گرفتم با کمک شما ۱۱۴۰۰۰ رو ختم کنم،هر کدوم مایلید میتونید شرکت کنید فقط رند بردارید،انشاالله ک کانون همه زندگیا گرم باشه❤❤❤

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

۱۰۰۰

الهی ... نگاهی...  می خواهم مادر شوم  چشیدن لذتی دیگر از زندگی  لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما می خواهم مادر شوم  م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر :رحمت خدا  خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما  میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین 😍💐😘
1387
متوجه نشدم عزیزم؟کدوم عدد خاص؟

باید ۱۰۰۱ مرتبه خودت به تنهایی بخونی عزیزم

خدا جونم منتظر اون روزم که منم تیکر بارداریه دختر نازنینمو بذارم. اگه میشه لطف کنین برایه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1376
مثلا میگن برای افزایش محبت بین زن وشوهر باید روزی 1001یا ودود بگید, علت خاصی داره که این عددو گفتن, ...

ممنون از توضیحت گلم دارم میخونمش💙💙💙💙💙💙

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
1378
1339