2733
2734

بگین یاد بگیریم. 

مادرشوهر من که از بیشعوری چیزی کم نداره فامیلاشونم ازش نالانن.  من خودم زنگ میزد جواب نمیدادم البته بعد یه قضیه ای قبلا جواب میدادم. یا پیام داد من حالشو نپرسیدم فقط جوابشو دادم. یا اومد خونم یکبارم بهش نگفتم لباستو در بیار چون هر دفعه از اصرار پاره میشم ولی باااااااااااااز با روسری و مانتو... میشینه میگه راحتم حتی اگه شبم بخوان باشن فقط موقع خواب لباس عوض میکنه.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خودشون نزده میرقصن دنبال دردسر نیستم بیخیال  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

حرص دادن رو بلد نیستم ولی بیشتر اون حرصم میده

البته گاهی اگه ب خودم برسم شاد باشم یا عروسی برم یا مسافرت برم کاملا مشخصه ک داره اآتیش میگیره‌..واسش متاسفم خب خوشی من خوشی پسرش هم هست چرا اینو نمیخوان بفهمن مادرشوهرا😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

مادرشوهرم از لباس خریدن و گردش و تفریح و کلا پول خرج کردن برای این چیرها بدش میاد من هم انجام میدم البته نه واسه اینکه لج اون دربیاد کلا مدلم اینه البته دخترش از من هم بدتر با خواهرشوهرم که به هم میافتیم دیگه فقط حرص میخوره البته بنده خدا به من چیزی نمیگه ولی به دخترش گیر میده😂😂😂

جواب حرفای مفتش رو نمیدم

جواب تیکه هاش رو مثله خودش میدم

ولی کلا بیشتر از پیشرفتمون میسوزه

مثلا خونه و ماشین خریدیم اصلا خوشحال نبود همش مارو با زندگیه دخترش مقایسه میکنه

من بخوام درس بخونم یا همسرم برام طلا و لباس و موبایل و... میخره خوشحال نمیشه ناراحت میشه

دخترشم به روش نمیاره ولی تو لفافه عصبی میشه و یچیزایی میگه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من اصلا زنگ نمیزنم نه اینکه حرص شو دربیارم نه.منرو مثل غریبه میدونه میدونم ازم خوشش نمیاد زیرآبم رو میزنه ولی برام اصلا مهم نیست.یه جاری خایه مال دارم وقتی میاد خونمون بهش زنگ میزنه یه عشوه ای میاد که نگو😏

پسرم دنیام

اصلا زنگ نمیزنم(خیییییلی تلفنیه ،۶ سال از ازدواجم میگذره خودشو کشت که من هر روز بهش زنگ بزنم ولی نزدم آخر)

چیز جدید میخره اصلا به روی خودم نمیارم😅😅😅

یهو رنگ موهامو تغییر میدم و لباسای نو میپوشم میرم خونشون خیییلی جا میخوره😆😆😆😆

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706