2737
2734
عنوان

اگه تا الان زن بیرون بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 49 پست

اگه بعد عمری زندگی و بار اوله شوهرش ناراحت نمیشه.

ولی اگه عادتشه به نططرم بتید یه فکر اساسی کرد.

اوضاع خطریه.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

به نظر من حق داره

اون خانم درسته با اطلاع همسرش بیرون رفته اما بهتر بود زودتر به قصد خونش راه برگشت رو در پیش میگرفت که اگرم توی ترافیک موند ساعت 12 شب همچنان بیرون نباشه

این قضیه بین زن و مرد هم فرقی نداره

آقایون هم حق ندارن تا ساعت 12 شب با دوستشون بیرون از خونه باشن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم حق داره

من الان همسرم بی دلیل تا این وقت شب بیرون باشه که باعث بشه به ترافیک بخوره و اومدنش دیر بشه فقط ناراحت نمیشم بلکه عصبانی هم میشم و ممکنه دعوا بپا کنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
اگه بعد عمری زندگی و بار اوله شوهرش ناراحت نمیشه. ولی اگه عادتشه به نططرم بتید یه فکر اساسی کرد. ا ...

نه عادت نیست ولی حدودا ماهی یه بار اینا شایدم کمتر 

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
به نظر من حق داره اون خانم درسته با اطلاع همسرش بیرون رفته اما بهتر بود زودتر به قصد خونش راه برگشت ...

لااااایک... حوصله نداشتم بنویسم وگرنه نظر من هم همینه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
به نظر من حق داره اون خانم درسته با اطلاع همسرش بیرون رفته اما بهتر بود زودتر به قصد خونش راه برگشت ...

اخه گفته که میره چالوس 

پس راه دوره دیگه 

2738

حالا اگه مرد باشه جریان فرق داره عایا همه   یبار باشه غیر حق نداره ولی اگه چند بار باشه حق دارن هر دو طرف

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
وای چه همه ضدزن!! مگه جی میشه با اجازه هم رفته وقتی خانم از خودش و حایی که رفته مطمئنه به چه حقی می ...

عزیزم شما معنی ضد زن بودن رو نمیدونی به کسی تهمت نزن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
لابد مطمئنه که رفته. صدالبته شوهرش هم مطمئن بوده که اجازه داده

نه هیچ کس از بیزون خبر نداره و خطراتی که این ساعت ی خانم که هیچ آقا رو هم تهدید میکنه.... منظورم جامعه اون نقصد نیست.... منظور خیابون و راننده و کلی چیز دیگه ست

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
نه هیچ کس از بیزون خبر نداره و خطراتی که این ساعت ی خانم که هیچ آقا رو هم تهدید میکنه.... منظورم جام ...

ماشین دوستش هست 

این رو هم در نظر بگیرید یه شهرهایی که شهر منم جزو اونهاست چون هوا فوق العاده گرمه گردش و تفریح ساعت ۸ و ۹ تازه شروع میشه و ساعت ۱۲ شهر کااااملا شلوغه ولی من مسافرت شهرهایی رفتم که ۱۰ شب میترسی تو خیابون باشی انقدر که خلوته و همه جا تعطیله.

اخه گفته که میره چالوس  پس راه دوره دیگه

باشه بره هر جایی

فرقی نمیکنه

باید محاسبه کنه و یه جوری راه بیفته که دیگه حداقل 10 دیگه حداکثر 11 خونه باشه

درست نیست تا 12 شب همچنان بیرون باشه و طلبکار هم باشه

بازم عرض میکنم این موضوع بین خانم و آقا هیچ فرقی نمیکنه

ساعت 12 بیرون بودن برای هر دو نفر جالب نیست

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706