1345
1341
عنوان

اگه تا الان زن بیرون بمونه

500 بازدید | 49 پست

سلام 

به نظرتون اگه زن تا الان بیرون باشه شوهرش حق داره ناراحت شه حتی اگه اجازه گرفته باشه برا بیرون بعد الان ترافیک شده باشه تو راه باشه ؟؟؟

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

اگه مرد با غیرتی باشه قطعا ناراخت میشه اگه براش مهم نباشه نه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....
1376

با هرکی میخواد باشه این تایم بیرون بودن معنی نداره بهر دلیلی.... حالا طرف مریض بشه بره بیمارستان مثلا توجیه داره در غیر این صورت خیر

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....
وای چه همه ضدزن!! مگه جی میشه با اجازه هم رفته وقتی خانم از خودش و حایی که رفته مطمئنه به چه حقی می ...

از جامعه هم مطمینه؟؟؟؟؟؟

1226

به نظر من حق داره

اون خانم درسته با اطلاع همسرش بیرون رفته اما بهتر بود زودتر به قصد خونش راه برگشت رو در پیش میگرفت که اگرم توی ترافیک موند ساعت 12 شب همچنان بیرون نباشه

این قضیه بین زن و مرد هم فرقی نداره

آقایون هم حق ندارن تا ساعت 12 شب با دوستشون بیرون از خونه باشن

یه مُشت لَجَن ، با من لَجَن 😐 
1364