2703
2553
عنوان

بچه ها سوالاي پوستيتون بيشتر در چه موارديه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 93 پست
هزینه اش چنده؟

بين ٢٥٠ تا ٣٥٠ معقولشه

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
عزیزم واسه کبودی زیر چشم راه حلی هست؟ 

كبودي در اثر ضربه يا تيرگي زير چشم؟

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من صورتم حالت سوراخ های ریز زده نمیدونم علتش چیه 

روي گونه هات و اطراف بينيه گلم؟

2456
نه کلا از اول همینجوری بود  من زیر چشمم نازکه کبودی هاش مشخصه هرچی دقت میکنم نمیفهمم واسه چیه ...

عزيزم اين تيرگي ارثيه 

شما هرشب از كرم دور چشم روشن كننده استفاده كن 

تزريق فيلر و كربوكسي تراپي خيلييي كمكت ميكنه اگه ازار دهندس برات

عزيزم شما حتما يك جلسه ميكرونيدلينگ انجام بدين  بعد از يك جلسه ١٠٠٪؜ نتيجه رو ميبيني خودت  ...

من میکرونیدل کردم پوستم لک آورد، جلسه دوم هم رفتم با مزوتراپی میکرو نیدل کردم چروک هامو کم کرد ولی کمکی به لک هام نکرد 

2714
من میکرونیدل کردم پوستم لک آورد، جلسه دوم هم رفتم با مزوتراپی میکرو نیدل کردم چروک هامو کم کرد ولی ک ...

عزيزم ميكرونيدل از كارايي ك انجام ميده بر طرف كردن لكه 

من واسه ي يه مراجعه كننده اي ك كك و مك داشت نيدلينگ كار كردم تا ٦٠٪؜ش توي يه جلسه بي رنگ شد

احتمالا كوكتل هايي ك واستون استفاده كردن يا برند خوبي نبوده يا مراقبت هاي بعدشو كوتاهي كردين ( مثل استفاده از ضدآفتاب اس پي اف بالا-هر به ٦ساعت تجديد ترميم كننده-زينك اكسايد شب تا صبح-تا ٤٨ساعت اب نزدن به پوست و ...) 

بعضيام هستن كلا پوستشون دير ترميمه و كلا پوست حساسي دارن ك سريعا به آفتاب يا هرچيزي واكنش نشون ميده 

اگه شما جز اين دسته اين ك پوست نازكي دارين ك رگهاي خوني اطراف بيني و پلكتون پيداس با پوستي دارين ك بعد از حمام قرمز ميشه و كلا حساسه از نيدلينگ استفاده نكنين 

فقط و فقط اسكراب ملايم اونم هفته اي دوبار 

اين شرايط پوستي شماس و بايد باهاش كنار بياين 

اگرم خواستين نيدلينگ كنين بذارين اواسط پاييز و اصلا توي زمستون و تابستون سمتش نرين

روی گونه هامه عزیزم

عزيزم اون سوراخا منافذ پوستتونه

همه ماها منافذ داريم روي پوستمون_اين منافذ وظيفشون تنفسه پوسته 

توي بعضي ها به علت اينكه منافذشون پر از آلودگي ميشه پوست واسه اينكه بتونه تنفس كنه اين منافذو بازتر ميكنه و هي گشادتر ميشن جوري ك مثل سوراخ در ميان 

ببين عزيزم منافذ باز پوست از تعريق بالاي پوستت مياد 

يعني پوست چربي داري و تعريقت بالاس 

خب حالا بايد چيكار كنيم 

اولا بايد هرروز صورتتو با ژل شستشوي مناسب خودت بشوري (صبح ها و شبها موقع خواب) ژل شستشوي صورت چرب تهيه كن 

سعي كن از فيس براش استفاده كني ك كاملا كثيفي پوستت تخليه شه 

دوما استفاده از تونر مخصوص پوست چرب تا همه ي چربي و مواد اضافي پوستت در بياد و منافذ تمييييز شه 

منفذ ك تميز شه كمكم كوچيك و جمع تر ميشه 

سوما استفاده از اسكراب يا همون لايه بردار فيزيكي 

مثل اسكراب گريپ فروت فري من يا سنت ايوز يا كلين اند كلير تا پوسته هاي مرده ي پوست جدا بشه و كنده بشه 

چهارما با اجازه ي پزشك استفاده از لايه بردارملايم مثل كترل/ترتينويين و ... 

پنجما و آخرين راه انجام ميكرونيدلينگ و باعث ميشه پوستتون شروع كنه به ترميم خودش و منافذ جمع تر بشه

عزيزم اكنه هاتون چركين؟  اگه اره ك حتما به پزشك پوست مراجعه كنين ك بسته به نوع جوش بهتون انتي ...

مرسی دوست خوبم که راهنماییم کردی

جوشام سرسفید وزیرپوستی ان اغلب

اون سرمی که گفتی قیمتش چقدره؟

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
عزيزم ميكرونيدل از كارايي ك انجام ميده بر طرف كردن لكه  من واسه ي يه مراجعه كننده اي ك كك و مك ...

اره پزشک هم گفتن دیگه میکرونیدلینگ انجام نده چون پوستت بشدت نازکه ، اتفاقا بشدت هم مراقب بودم علاوه بر ضدآفتاب و کلاه آفتابگیر با وجود مانتویی بودن روبنده هم میزدم پماد زینک و ترمیمی و آناناس سرساعت اما متاسفانه جواب نگرفتم تا چند روز اول ورم داشتم هیچ لکی نبود یه روز صبح بیدار شدم دیدم همه لک ها حتی خال ها که لیزر شده بود هم برگشته و لک جدید هم دارم

اره پزشک هم گفتن دیگه میکرونیدلینگ انجام نده چون پوستت بشدت نازکه ، اتفاقا بشدت هم مراقب بودم علاوه ...

آهان 

آره عزيزم اين كارو شما انجام نده متاسفانه پوستتون دير ترميمه و تازع لك اضافه ميكني

مرسی دوست خوبم که راهنماییم کردی جوشام سرسفید وزیرپوستی ان اغلب اون سرمی که گفتی قیمتش چقدره؟

خواهش ميكنم عزيزم 

جوش زيرپوستي بايد تخليه بشه 

يا با لايه برداري كردن مياد سطح پوست و بعدش خشك ميشه و ميفته 

يا اينكه بايد پيش پزشك پوست مراجعه كنين تا كامل تخليشون كنه 

جوشاي زير پوستي و سر سفيد اغلب از كثيفيه پوسته 

پوستتون درست تميز نميشه 

يا اينكه زياد از كرمپودر استفاده ميكنين

بايد يه ژل شستشوي پوست چرب تهيه كنين و هرروز دو مرتبه پوستتونو كامللللا باهاش تميز كنين 

بعد از اون از تونر پوست چرب استفاده كنين تا باقي مونده ي كثيفي هم خارج بشه

از ابرسان و محصولات پوستي فاقد چربي استفاده كنين 

توي استفادع از سرم ويتامين سي خيلي بايد حواستون جمع باشه چرن پوست شما مستعد به جوشه ممكنه براتون باعث جوش بشه 

قيمتشم ٤٠ تومن فك ميكنم باشه

2706