2703
2553
عنوان

بچه ها سوالاي پوستيتون بيشتر در چه موارديه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 93 پست
نه لک شده و دیر میره شاید یک سال طول بکشه تا بره

عزيزم شما حتما يك جلسه ميكرونيدلينگ انجام بدين 

بعد از يك جلسه ١٠٠٪؜ نتيجه رو ميبيني خودت 

و اگه نياز بود به فاصله ي ١ماه يه بار ديگه ميكرونيدلينگو انجام بده 

پوست شما دير ترميمه 

اگه بخواي به روش خونگي درمان لك بكني خيليييي طول ميكشع وبازم نتيجه مطلوب نيست

سعي كن كپسول ويتامين آ و اي بخوري به همراه كپسول زينك تا پوستت تقويت بشه

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
مممونم

خواهش ميكنم گلم

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم شما حتما يك جلسه ميكرونيدلينگ انجام بدين  بعد از يك جلسه ١٠٠٪؜ نتيجه رو ميبيني خودت  ...

کجا باید برم میکرونیلدینگ کنم هزینه اش چنده؟

روغن کپسول ویتامین ای را به پوستم میزنم احساس میکنم پوستم شفاف تر شده

بااین پای زشت چیکارکنم‌خسته شدم😭😭خجالت میکشم سنگ‌پا هم‌اثر نداره

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
2720

قارچ ناخن خیلی اذیتم ناخنام درد میکنن

دکترم فقط پماد میده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
کجا باید برم میکرونیلدینگ کنم هزینه اش چنده؟ روغن کپسول ویتامین ای را به پوستم میزنم احساس میکنم پو ...

عزيزم هرشهري ك هستي يه مطب يا مركز زيبايي پيدا كن و كلي راحع بهش تحقيق كن اگه از همه لحاظ خوب بود اون مركزو انتخاب كن واسه نيدلينگ صورتت 

كپسول ويتامين اي رو من خواهش ميكنم ازتون ك اصلاااا به صورتت نزن 

اين كپسول تركيبش جوري ساخته شده ك فقط توي دستگاه گوارش ما جذب ميشه و عملا زدنش به صورت هيچ فايده اي نداره به جز اينكه شما يه مايع غليظو سفتو زدي به صورتت ك نه تنها جذب نميشه بلكه منافذتم ميبنده و پوست حس خفگي بهش دست ميده 

به مرور باعث جوش زير پوستي منافذ باز و ميليا ميشه گلم 

اين كپسولو هفته اي سه بار بخور تا نتيجه بده

بااین پای زشت چیکارکنم‌خسته شدم😭😭خجالت میکشم سنگ‌پا هم‌اثر نداره

عزيزم شما ١ساعت قبل از اينكه بري حمام پاتو با وازلين كاملااا چرب كن و پلاستيك بكش (به مدت ١ساعت بيشتر نشه ك ممكنه قارچ بگيري) 

بعدش برو حمام و پاهاتو توي آب داغ بذار تا حدود ٢٠دقيقه 

بعدش با يه شوينده ملايم اثر چربي وازلينو كامل بشور بره 

شما واسه لايه برداري پوست پاتون نياز دارين به نمك بدن ك عطاريا دارنش 

اين نمكو بريز روي كيسه ( ازين كيسه ابيا ك سفته و مال سفيد آبه) 

و نمكو به صورت دوراني روي پات با فشار ملايم حركت بده اگه بتوني فشار دستتو بيشترم كني ك چه بهتر ولي مواظب باش پات زخم نشه ولي خفيف قرمز بشه و پوست مرده ي تيره جدا ميشه 

بعد از حمام با مرطوب كننده مرطوبش كن 

اين كارو هفته اي ٢ الي ٣بار انجام بده و نتيجه رو فقط ببين😍😍

زدن ابليمو ي طبيعيم باعث روشنيش ميشه

2714
عزیزم ی ابرسان فاقد چربی بگو

عزيزم آبرسان كامان مدل اويل فري ش

آبرسان ژوت 

و ابرسان ژنو 

همه قيمت مناسب و در دسترس

قارچ ناخن خیلی اذیتم ناخنام درد میکنن دکترم فقط پماد میده 

عزيزم خودم تجربه اي ندارم مناسفانه ولي ميپرسم ميگم بهتون

عزيزم خودم تجربه اي ندارم مناسفانه ولي ميپرسم ميگم بهتون

فدات عزیزم ممنون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706