2703
2553

تصميم گرفتم واسه هر سوال و مشكل پوستي و يا ارايشي تاپيك بزنم و كسايي ك دوس دارن راجع بهش بدونن رو تگ كنم تا اطلاعاتمو باهاتون در ميون بذارم 

سوالات پوستي ارايشي زيبايي و هرچيزيييي...

سوالاتونو مطرح كنين دوستان تا تبادل نظر كنيم 

اگه مفيد بود برام انرژي مثبت بفرستين😍

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

منافذ باز پوست خشكي پوست كدري پوست 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منافذ باز و ی کرم خوشرنگ و مات برای پوست گندمی و کمی چرب 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2714
منافذ باز پوست 

ببين عزيزم منافذ باز پوست از تعريق بالاي پوستت مياد 

يعني پوست چربي داري و تعريقت بالاس 

خب حالا بايد چيكار كنيم 

اولا بايد هرروز صورتتو با ژل شستشوي مناسب خودت بشوري (صبح ها و شبها موقع خواب) ژل شستشوي صورت چرب تهيه كن 

سعي كن از فيس براش استفاده كني ك كاملا كثيفي پوستت تخليه شه 

دوما استفاده از تونر مخصوص پوست چرب تا همه ي چربي و مواد اضافي پوستت در بياد و منافذ تمييييز شه 

منفذ ك تميز شه كمكم كوچيك و جمع تر ميشه 

سوما استفاده از اسكراب يا همون لايه بردار فيزيكي 

مثل اسكراب گريپ فروت فري من يا سنت ايوز يا كلين اند كلير تا پوسته هاي مرده ي پوست جدا بشه و كنده بشه 

چهارما با اجازه ي پزشك استفاده از لايه بردارملايم مثل كترل/ترتينويين و ... 

پنجما و آخرين راه انجام ميكرونيدلينگ و باعث ميشه پوستتون شروع كنه به ترميم خودش و منافذ جمع تر بشه

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2706