1345
1363

تصميم گرفتم واسه هر سوال و مشكل پوستي و يا ارايشي تاپيك بزنم و كسايي ك دوس دارن راجع بهش بدونن رو تگ كنم تا اطلاعاتمو باهاتون در ميون بذارم 

سوالات پوستي ارايشي زيبايي و هرچيزيييي...

سوالاتونو مطرح كنين دوستان تا تبادل نظر كنيم 

اگه مفيد بود برام انرژي مثبت بفرستين😍

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

منافذ باز پوست خشكي پوست كدري پوست 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379

منافذ باز و ی کرم خوشرنگ و مات برای پوست گندمی و کمی چرب 

�امام علی(ع)                                                   زمانی که حضرت مهدی ظهور کند،زمین چنان برکات و گنج هایش را خارج می کند که دیگر فقیری یافت نمی شود که به آن صدقه دهند.😍❄💙

جوش سرسفیدی که درنمیاد لامصب وامونده  

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1376
منافذ باز پوست 

ببين عزيزم منافذ باز پوست از تعريق بالاي پوستت مياد 

يعني پوست چربي داري و تعريقت بالاس 

خب حالا بايد چيكار كنيم 

اولا بايد هرروز صورتتو با ژل شستشوي مناسب خودت بشوري (صبح ها و شبها موقع خواب) ژل شستشوي صورت چرب تهيه كن 

سعي كن از فيس براش استفاده كني ك كاملا كثيفي پوستت تخليه شه 

دوما استفاده از تونر مخصوص پوست چرب تا همه ي چربي و مواد اضافي پوستت در بياد و منافذ تمييييز شه 

منفذ ك تميز شه كمكم كوچيك و جمع تر ميشه 

سوما استفاده از اسكراب يا همون لايه بردار فيزيكي 

مثل اسكراب گريپ فروت فري من يا سنت ايوز يا كلين اند كلير تا پوسته هاي مرده ي پوست جدا بشه و كنده بشه 

چهارما با اجازه ي پزشك استفاده از لايه بردارملايم مثل كترل/ترتينويين و ... 

پنجما و آخرين راه انجام ميكرونيدلينگ و باعث ميشه پوستتون شروع كنه به ترميم خودش و منافذ جمع تر بشه

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
1226
ببين عزيزم منافذ باز پوست از تعريق بالاي پوستت مياد  يعني پوست چربي داري و تعريقت بالاس  ...

اسکرین شات گرفتم بعدا دقیق بخونم، ممنون بابت وقتی که گذاشتی 

البته هنوز کلی سوال هست ها😊

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
1364