2733
2734
عنوان

کاربر اشکووووول بیا لطفا

87 بازدید | 12 پست

اشکووووول@

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
اشکوووول چیکار کردی😂

کاری نکرده برای بیماریش یه درمان دارم

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
وباشامپو چشم هم هرشب بشور چشمتو

قربونت بررررررررم  من ممنونم عزیزم یه دنیا ممنونتم 😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
قربونت بررررررررم  من ممنونم عزیزم یه دنیا ممنونتم 😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤

این شامپو رو هم از داروخونه بگیر هرشب چشماتو یک دقیقه با یه قطرش ماساژ بده بعد آروم بشور با آب ولرم.خیلی خوبه.چشمت شوره نمیزنه و تمیز میشه