2733
2734
عنوان

من از بچه م بدم میاد.

701 بازدید | 6 پست

سلام.

من افسردگی دارم. تحت نظر دکتر هم هستم.

اینو گفتم که متهم نشم به اینکه بی لیاقتم خدا بهم بچه داده و ... خدا بعد دو سال انتظار و با چه سختی این بچه رو بهم داد.

بچه ها دختر من 3 سال و 4 ماهشه. خیلی هم باهوشه 

ولی خیلی اذیت می کنه. اصلا حرف گوش نمیده. کار خودشو می کنه. علنا لج می کنه. با هر زبونی چه خوشو محبت و بوس و نوازش  و چه تهدیدو  تشر و چه جیغ و داد، هر راهی فکرشو بکنید میخواستم باهاش ارتباط برقرار کنم بلکه یکم متوجه بشه رفتاراش درست نیست. شب نمیخوابه. روز اذیت می کنه.  این وسط همسرم یه جاهایی با من یکی نیست اونم چون معتقده من خیلی تند می رم.

بچه ها طاقتشو ندارم. امروز فهمیدم دوستش ندارم. حوصله شو ندارم. نمیتونم تحملش کنم.میدونم بچه مه وجودمه ولی خیلی کلافه ام. مادر خوبی نیستم. خسته ام.

تو رو خدا اگه میحواین زخم زبون بزنین کامنت نزارین.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

سه سالگی سن لجبازیه. برو پیش مشاور بزار راهنماییت کنه.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
سه سالگی سن لجبازیه. برو پیش مشاور بزار راهنماییت کنه.

یعنی بزرگتر بشه بهتر میشه

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی از بچه ها پر انرژی و لجبازند .باید حوصله و صبوری به خرج داد و راه دیگه هم نداره . پسر من سه سال و نیمشه . ندیده میگم ده برابر بچه ی شما شلوغکاری و اذبت داره ولی چاره چیه ؟ باید تلاش کنی انرژیش تخلیه بشه . من هفته ای دو روز میبرمش کلاس خمیربازی و کاردستی . ظهرا میبرمش مسجد تا بدوبدو کنه و با بچه ها بازی کنه . چاره ای نیست باید وقت بذاری و تحمل کنی

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2728

این سن سن عناد و سرکشیه عزیزم طبیعی هست ک لجبازی کنن ولی یه مشاور کودکم برو خیالت راحت بشه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ی فامیل مام تو این سنن تازه دوقلوان همینجوری لجبازو بدقلق پس اون چی بگه بیچاره گریه میکنه بعضی وقتا به هیچ صراطی مستقیم نیستن بازم شکر کن عزیزم 

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
یعنی بزرگتر بشه بهتر میشه

اره بزارش مهد یا کلاس دختر من وحشی بود وحشی ها اصلا نمیشد چیزی گفت بهش حتی غریبه میدید جیغ میکشید حرف نمیزد الان موب و مهربون و اروم شده زبونشم شده سه متر مهد واقعا تاثیر داره