2737
2734

سلام عزیزانم وخوشابه سعادتتون که هردوجنسودارین ی سوال داشتم اونم درموردویاروعلایم بارداریتون سرهم پسرتون وهم دخترتون که به هم شباهت داشت یانه فرق داشت یه جورایی مثلاپسربارداربودین وحاملگی بعدیتون هم عین بارداری پسرتون بوده وکوچکترین فرقی نداشته ولی بچتون دختربوده اصلامیشه همچین چیزی یانه که من دل خوش نکنم ممنون میشم جواب بدین😍

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه دومته ؟اولی دختره ؟

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما الان بگو علائمت چیه؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
بچه دومته ؟اولی دختره ؟

نه عزیزم دوتاپسردارم سومی روخداخاسته باردارشدم دل خوشم که شایددختربشه ولی کلاعلایمم به بارداری پسرام رفته جزخابالودگی شدیدکه وقت وبی وقت میگیره منو

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2738

من سر دخترم ناشتا تهوع شدید داشتم از گوشت و مرغ بدم میومد بیشتر ترش دوست داشتم زیاد می خوابیدم بی حوصله و عصبی بودم 

سر پسرم عصرها تهوع داشتم عاشق گوشت و مرغ بودم شیرینی زیاد می خوردم خوابم هم خیلی کم بود 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
من ک شبیه هم بودمبعد من برعکس تو دوس داشتم همجنس باشن

یعنی ی دخترداری یه پسرخیلی شبیع هم بودن من دوتاپسردارم گفتم اینوخدابرام یک دخترسالم وصالح بکنه

من سردخترم تنبل ویارشدیدووزنم خیلی بالارفت بچمم 4و10روزتکون خورده تکون خودش شبیه نبض یودسرپسرم ازدیواربالامیرفتم پراانرژی بودم لاغرشده بودم ویاروتهومم کم شده بودتکون خوردنش شبیع پرگ زدن ماهی بود3ماه ونیم تکون خورده 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
نه عزیزم دوتاپسردارم سومی روخداخاسته باردارشدم دل خوشم که شایددختربشه ولی کلاعلایمم به بارداری پسرام ...

واقعن سومیع خب بایدخودت متوجه بشی مثلن علائمت دوتاپسرات شبیع هم بود؟

یعنی ی دخترداری یه پسرخیلی شبیع هم بودن من دوتاپسردارم گفتم اینوخدابرام یک دخترسالم وصالح بکنه

نشونه هاتوبگوجنسیتتوبهت میگم عزیزم 

شما الان بگو علائمت چیه؟ 

صبح به صبح استفراغ دارم ضعف دارم  وبی حالم  درکل روزاشتهام کمه ازبوی عطروشامپوبرف بدم میادوبیشتروقتاخواب آلودم دوست دارم فقط بخابم

نه عزیزم دوتاپسردارم سومی روخداخاسته باردارشدم دل خوشم که شایددختربشه ولی کلاعلایمم به بارداری پسرام ...

دختره... منم سر دخترم خابالو شدم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2706