2737
2734

یا در حال اقدامن چه راه هایی رو رفتن😑

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

بالاخره ۱۰۰میلیون تو۵سال هزینه کردم.چهارمین ای پی آف باردارشدم

...کلا زندگیمو دادم.صفرشدیم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

من هفت سال هر درمانی بگی کردم بعد دیگه کلا بیخیال بچه شدم دکتر نرفتم یهو تو اسباب کشی خونمون فهمیدم باردارم بدون هیچ درمانی

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بالاخره ۱۰۰میلیون تو۵سال هزینه کردم.چهارمین ای پی آف باردارشدم ...کلا زندگیمو دادم.صفرشدیم

خدارو شکر باز باردار شدی 

منم حاظرم کل زندگیمو بدم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
بالاخره ۱۰۰میلیون تو۵سال هزینه کردم.چهارمین ای پی آف باردارشدم ...کلا زندگیمو دادم.صفرشدیم

انشاالله خدا چند برابرش بهت بده انشاالله بچتم سالم باشه

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2738
من امروز دیدم یه مامانی مثل سگ بچشو زد یکیم تو شکمش بود اصلا از بچه سیر شدم از خدا سیر شدم این عدالت ...

اره منم تو خیابون میبینم 

به خدا میگم چرا خب

خدارو شکر باز باردار شدی  منم حاظرم کل زندگیمو بدم

آره شکر...ولی سخته صفر شدن تو این مملکت 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
انشاالله خدا چند برابرش بهت بده انشاالله بچتم سالم باشه

فدات

دکتر متخصص،ازمایشات کلی اولیه،سونوگرافی،پاپ اسمیر،دندونپزشکی،عکس رنگی،قرص فولیک اسید،داروی محرک سه م ...

سه ماه اقدام رفتی عکس رنگی

آره شکر...ولی سخته صفر شدن تو این مملکت 

سخته ولی میرزه اشکال نداره

2706