2737
2734
عنوان

لعنت ب هرچی پریودیه

159 بازدید | 12 پست

دلم گرفته بعد کلی نشونه و علائم این پری لعنتی اومد ای خدا چیکا کنم کلی نذر و نیاز کرده بودم این ماه گفتم خدا کمکم میکنه خوشحال میشم اما نشد ک نشد 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم هنوز وقت داری غصه نخور خدا بزرگه بازم امید داشته باش

چی بگم بخدا کلی این ماه امید داشتم اما چ فایده

میگن بعد از ی سال پیگیر بشید ولی ناامید نشین شما هنوز سه ماه دیگه وقت دارین

خدا ب یکی ک میخاد نمیده اونوقت ب اونی ک نمیخاد پشت سرهم میده ک مجبور شه بره سقط کنه

2738
منم ماه پیش رفتم دکتر کلی قرص و امپول داد گفتم این ماه حامله میشم اما نشد افسردگی گرفتم خدا به اونای ...

میفهمم حالتو خواهر انشالله دامنت سبز شه ب امید خدا

من فولیکول ام ۶ بود دو ماهه پریود نشدم دکتر گفت تخمدان پلی کیستیک داری رحم ام هم کوچیکه و تخمدونام به خاطر پریود نشدن بزرگ شده دیواره آندومتر هم ۶ فکر کنم از حد عادی نازکتره تازه دوماهه پریود نشدم هنوز قبله پریود میگن دیواره صخیم تر میشه پولیپ رحم هم دارم اصلا هیچ امیدی ندارم با این سونو رفتم دکتر میگه باید پریود بشی اول  خیلی میترسم اختلال هورمونی از ۱۵ سالگی داشتم ولی همیشه تو سونو همه چی خوب بوده یهو اینجوری شد

آندومتر منم 6 یعنی کمه این اندازه? البته من موقع ک سونو دادم وسط سیکلم بود موقع تخمک گذاری سونوگرافه ک گفت همچیت خوبه. بنظرم ب حرف دکترا هم زیاد اعتماد نکن ی دختر خوبو انتخاب کن ک درصد کارای موفقش زیاد باشه.انشالله ک ب حق این عیدی ک در راه امیرالمونین خودش کمک کنه مامان شی تا دهن همه دکترا وابمونه واست 30 تا صلوات میفرستم گلم

آندومتر منم 6 یعنی کمه این اندازه? البته من موقع ک سونو دادم وسط سیکلم بود موقع تخمک گذاری سونوگرافه ...

نه قبل پریود ضخیم میشه بعد که پریود میشید نازک میشه اتمام پریودی بر میگرده به حالت عادی من چون پریود نشدم بایذ ضخیم تر باشه اوصولا ولی نازکه مال شما فرق میکنه 

نه قبل پریود ضخیم میشه بعد که پریود میشید نازک میشه اتمام پریودی بر میگرده به حالت عادی من چون پریود ...

اها متوجه شدم چن وقت اقدامی عزیزم