2726
عنوان

ایده واسه جشنِ عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 30 پست
کجایی هستی؟ یعنی تو شهر شما نمیدن؟ اینجا به همه مهمونا شاخه نبات کوچیک و یه شاخه نبات بزرگ هم میدن ...

اصالتا نیشابوری. و همه تهرانیم.

نه ما رسم نداریم. 

بعصی ها گیفت میدن مثل قلب و هر چیز دیگه. من که خونه ام کوچیکه همونجا میدم به بچه ای کسی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجایی هستی؟ یعنی تو شهر شما نمیدن؟ اینجا به همه مهمونا شاخه نبات کوچیک و یه شاخه نبات بزرگ هم میدن ...

عزیزم شما بده

رسمه دیگه

به نظر من قشنگم هست

هرکار نکنی بعد توش حرفه

پس قشنگ همه مراسم اجرا کنین که همیشه خاطره خوب براتون باشه

2728
جدی میگی ؟  یعنی خودت بری جایی عروس اخر مجلس بیاد سر میزتون پذیرایی کنه به نظرت بد میاد؟

من که خیلی بد میدونم. تا حالا هم ندیدم.

به نطرم افت داره عروس بیاد پذیرایی.

سالن معمولا کسایی هستن برا پذیرایی.

به نطرم عروس هرچقدر سنگیتر و باوقارتر باشه. برای خودش و خانوادش و آیندش بهتره.

عزیزم به جای باقلوا میتونین از این شکلاتای مجلسی که شبیه قلب هست بدین

ما یه عقد کنون رفتیم عروس خانوم وقتی که بامهمانا خوشامد گویی میگرد یه سبد پر شکلاتای خوشگل دستش بودو به همه تعارف میکرد 

منکه خوشم امد

😊
عزیزم شما بده رسمه دیگه به نظر من قشنگم هست هرکار نکنی بعد توش حرفه پس قشنگ همه مراسم اجرا کنین ...

عزیزم به نظرت واقعا زشته که عروس اخر مراسم قبل شام با باقلوا بره سر هر میز و پذیرایی کنه؟؟

عزیزم به جای باقلوا میتونین از این شکلاتای مجلسی که شبیه قلب هست بدین ما یه عقد کنون رفتیم عروس ...

نمیدونم . کار به رسم و رسوم ندارم.

آخه مگه عروس مهماندار هواپیماست با شکلات به مهمونا خوشامد بگه؟؟!!!

اینجا بهشون برمیخوره 😂 بهشون بی احترامی میشه😂

خب دخترای مجردگناه دارن بقیه که نمخان شوهرکنن.اصلانده حالا که اینجوره.ولی مدشده همه دخترمجرداوامیسن عروس گل پرتاب میکنه شانس هرکی باشه بگیره شوهرمیکنه.توپرت نکن یه موقع دعواشون میشه دسته گل راداعون میکنن😂😂

صلوات.

چه خوب مبارک باشه   بنظرم گیفت به دخترای مجرد بده برا بقیه دیگ خرج اضافیه   پذیرایی ام بسپار بع بقیه بهتره البته کاریو انجام بده که از نظرخودت درسته...خوشبخت بشی عزیزم

درخیال روزهای روشنم..
عزیزم به نظرت واقعا زشته که عروس اخر مراسم قبل شام با باقلوا بره سر هر میز و پذیرایی کنه؟؟

نه عزیزم

به نظر من خیلیم قشنگه

ولی اگر سخته برات

مثلا لباست بلنده یا سینی شاید سنگین باشه

که خب من چون همین شرایط داشتم

باقلوا و گیفت هارو گفتم برام رو میز دمه در چیدن

موقع خدافظی با همسرم دمه در تالار وایستادیم و باقلوا و گیف ها رو دادیم

ولی اگر شما دوست داری اصلا زشت نیست عزیزم

نمیدونم . کار به رسم و رسوم ندارم. آخه مگه عروس مهماندار هواپیماست با شکلات به مهمونا خوشامد بگه؟؟! ...

عزیزم رسم و رسومات فرق میکنه

عروس یه سبد خوشگل دستش بود وقتی بامهمون خوشامد میگفت یه شکلاتم تعارف میکرد

این کجاش اشکال داره!!

ماکه رسم داریم خیلی از عقد کنونا و عروسیا دیدم

بنظذم جالب و قشنگه

😊
2706