2410
2553
عنوان

ایده واسه جشنِ عقد

751 بازدید | 30 پست

بچه ها قرار بر این شده که صبح بریم محضر و بعد شب حدود ۲۰۰ نفر خودمونی تو تالار جشن عقد داشته باشیم ، کارت دعوت خوشگل واسه مهمونا بفرستییییم😍 خیلی ذوق دارم😍

پذیرایی شیرینی و میوه سر میز باشه و برای شام تو ذهنم سوپ و جوجه در نظر گرفتم ...

حالا اگه بخوام گیفت یا همون شاخه نبات بدم هم هزینه میره بالا و هم اینکه یه چیز سلیقه ای هستش و ممکنه خیلی ها نپسندن و دور بریزن ، گفتم عوض این خودم قبل شام مهمونا رو که تو سالن خانوما مثلا ۱۰۰ نفر میشن رو با باقلوا پذیرایی کنم و یه شاخه نبات بزرگ هم به مادر داماد بدم 

بهتره نه ؟

هم میخوام مراسم شیک باشه هم خیلی هزینه ها بالا نره ...

چه میوه هایی بهتره؟ توجه کنید که وسط آبان مراسم داریم باتوجه به فصل بگید 

خودتون چه چیزایی دیدین تو مراسما که به نظرتون شیک بوده ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
نمیخواد پذیرایی کنی. به سلامتی عروس هستی. کمی جایگاه رو حفظ کن. حالا با باقلوا یا هرچی... عروس نمیخ ...

اخه تو یه مراسمی دیدم که عروس به مهمونا باقلوا داد 

به نظرم خیلی کارش مهربون بود و مهمون نوازی کرد که اومد سر همه میزا

به مادر داماد؟؟؟ شاخه نبات؟؟؟ آخه برای چی؟؟؟؟ اونها باید گل بریزن. نقل بیارن و هر چیز دیگه ای. عروس ...

کجایی هستی؟ یعنی تو شهر شما نمیدن؟

اینجا به همه مهمونا شاخه نبات کوچیک و یه شاخه نبات بزرگ هم میدن مادر داماد

اخه تو یه مراسمی دیدم که عروس به مهمونا باقلوا داد  به نظرم خیلی کارش مهربون بود و مهمون نوازی ...

خب بله. به مهمانها خوشامدگویی بگو با داماد. ولی از زیبا نیست عروس پذیرایی کنه.

حالا باز هرجور صلاح میدونی.

خب بله. به مهمانها خوشامدگویی بگو با داماد. ولی از زیبا نیست عروس پذیرایی کنه. حالا باز هرجور صلاح ...

جدی میگی ؟ 

یعنی خودت بری جایی عروس اخر مجلس بیاد سر میزتون پذیرایی کنه به نظرت بد میاد؟

2706