2726
عنوان

باردارا بیان

175 بازدید | 17 پست

نی نی چند روزه خیلی خودشو سفت میکنه و در حد سی ثانیه حدودا طول میکشه قبلا اصلا درد نداشتم فقط احساس صفت میکردم تو شکمم ولی الان ی یهفته ایه که وقتی سفت میشه خیلی شکمم درد میگیره و نفس کشیدن سخت میشه و تکون میخورم دردش خیلی بیشتر میشه 

ایا این انقباضه؟یا کار نی نی ؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله دقیقا انقباضه 

موقع زایمان التماس دعای فراوون دارم دوستم ❤️❤️❤️❤️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728
هفته چندی

اول سی و هفت

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
دقيقا با مني  هفته ٣٧  منم همين شكلي ميشم  ني ني خودشو سفت ميكنه ولي خب انقباض زا ...

چقدر گیج کننده هست

شماهم دردتون میاد؟

من کل شکمم درد میگیره و بیشتزهم قسمت پایین شکم 

ماه درده منم دچارش میشم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
فک کنم نزدیک زایمانت چون خواهرشوهرم اینجوری بود زایید

خداکنههه

یعنی میشه منم به این هفته ها برسم؟😔

انقدر زود میگذره انگار همین دیروز بود صبرم نبود یکم شکمم بیاد جلو که حس کنم باردارم

تا میتونی بخودت سخت نگیر خیلی زود میگذره برات اینجوری

2706