1648
1632
عنوان

بی بی چکم

134 بازدید | 18 پست

بچه ها دیروز ۱۴ روز از امپولم گذشته بود بی بی زدم منفی بود ..امروز صبح نگا کردم یه هاله کمرنگ افتاده ..میدونم ک متعبر نیس ..ولی کسی بوده همچین اتفاقی براش افتاده باشه؟ امروز ۲۵سیکلم بود .

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
مال من بارداری دوم همین جوری شد مثبت بود

جدی .ینی بعد یه روز میشه روش حساب کرد

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اينكه هاله نداره 

میگم ک اصلا معلوم نیس تو عکس ولی خودمو شوهرم دیدیم وایس یه عکسدیگه بدم

اونی که شما می گی خطه کنترله بی بی چکه بعده خشک شدن نه هاله 

ولی بنظرم کلا زود زدی 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1620
من عصر بی بی زدم یه خطی شد آخر شب دیدمش دو خطی بود البته هاله ش کامل مشخص بود  فرداش صبح زود ز ...

برا من هالشو قشنگ میبینم ولی تو عکس نمیوفته.شوهرم دیدش

این منفیه خواهر

میگم ک هاله داره ولی تو عکس نمیوفته ..خواهرم عکسشو دید گفت منی ..بعدظهر اومد دید گفت اینکه هاله داره

میگم ک هاله داره ولی تو عکس نمیوفته ..خواهرم عکسشو دید گفت منی ..بعدظهر اومد دید گفت اینکه هاله داره

الان تو عکس دوم منم متوجه شدم اره ی هاله ای داره ... حالا دو روز دیگه باز تکرار کن عزیزم. اگر هاله یه کم هم پررنگتر بشه یعنی بارداری  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من
1626
اونی که شما می گی خطه کنترله بی بی چکه بعده خشک شدن نه هاله  ولی بنظرم کلا زود زدی

۸ساله دارم بی بی میزنم میگی خط کنترله😀😀فوق تخصص بی بی چکمو گرفتم تو این ۸سال😀

حالا جدا از شوخی اصلا تو عکس معلوم نیس ولی شوهرم و خواهرم واضح دیدن هاله ..ولی من صدتا بی بی چک دارم ک همه برا قبله ولی هیچ کدوم بعد خشک شدن هاله نزدن

الان تو عکس دوم منم متوجه شدم اره ی هاله ای داره ... حالا دو روز دیگه باز تکرار کن عزیزم. اگر هاله ی ...

خیلی فکرم درگیر بود ک زدم وگرنه هنوز موعدم نیس ..تازه امروز ۲۵سیکلم

خیلی فکرم درگیر بود ک زدم وگرنه هنوز موعدم نیس ..تازه امروز ۲۵سیکلم

خوب پس خیلی زود زدی. ولی از الان بهش فکر نکن. به خودت بگو منفیه ک اگر دو روز بعد مثبت بود ذوق کنی و اگر منفی بود خدا نکرده، ناراحت نشی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من
خوب پس خیلی زود زدی. ولی از الان بهش فکر نکن. به خودت بگو منفیه ک اگر دو روز بعد مثبت بود ذوق کنی و ...

توکل ب خدا ..هرچی خدا بخاد