2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چای سبزی،بلوبری،به لیمو 

بلوبری همونی نیس که تو ماهواره نشون میده

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2714

قهوه سبز سهله میخورم بد نی ...چایی سبز تیما هم خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من صبحانه رو پنیر خیلی خیلی زیره میریزم ،چاییم دارچینیه شیری که آخر شب میخورم توش پر دارچین میکنم می ...

چه خوب تا حالا کم کردی؟

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
چه خوب تا حالا کم کردی؟

تازه یک هفته شروع کردم البته رژیمم و ورزش میکنم ،میگن اگه کم کاری ندارین نیم ساعت قبل ورزش شربت ال کارتین بخورین روند سوختو سازو توورزش میبره بالا البته حتما حتما باید بعد خوردن ورزش بشه

تازه یک هفته شروع کردم البته رژیمم و ورزش میکنم ،میگن اگه کم کاری ندارین نیم ساعت قبل ورزش شربت ال ک ...

کم کاری تیرویبد دارم

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
کم کاری تیرویبد دارم

منم🙁هوووف کم کاری یه کم روند لاغریو کم میکنه،۳روز اول سرکه سیب بامخلوط آب ولرم ناشتا تورژیمم بود که دیدم خیلی خیلی بهش حساسم و روند لاغریو خیلی سریع میکنه و برای تیرویید ومعده عالیع ،ولی به مزاجم سازگار نبود حذف کردم اگه میتونی بخوری عالیه

2706