1345
1341

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
چای سبزی،بلوبری،به لیمو 

بلوبری همونی نیس که تو ماهواره نشون میده

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی تویی و یکی من.....با این ماه که هنوز هم این شهر راتحمل میکند....حتی اگر ماهم نبود من قانعم...به یک تو و یک من... مگر میان تو و ماه فرقی هم هست....ای کاش بود...  اونوقت شاید همه چیز جز تو معنایی داشت... تمام شعر های که میخوانم.........تمام لبخند های من........تمام گناه های با لذت...... تمام زندگی........چیز دیگری هم اگر جز تو بود...... فدای یک تبسمت....  تیکررررر رژیییمه قرار تا عید شش کیلو دیگه کم کنم و برسم به ۴۷هورااااا

قهوه سبز سهله میخورم بد نی ...چایی سبز تیما هم خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
1376
خودتون چی استفاده کردین

من صبحانه رو پنیر خیلی خیلی زیره میریزم ،چاییم دارچینیه شیری که آخر شب میخورم توش پر دارچین میکنم میگن باعث روندلاغری درخواب میشه

منتظر نی نی ام مننن            
چه خوب تا حالا کم کردی؟

تازه یک هفته شروع کردم البته رژیمم و ورزش میکنم ،میگن اگه کم کاری ندارین نیم ساعت قبل ورزش شربت ال کارتین بخورین روند سوختو سازو توورزش میبره بالا البته حتما حتما باید بعد خوردن ورزش بشه

منتظر نی نی ام مننن            
کم کاری تیرویبد دارم

منم🙁هوووف کم کاری یه کم روند لاغریو کم میکنه،۳روز اول سرکه سیب بامخلوط آب ولرم ناشتا تورژیمم بود که دیدم خیلی خیلی بهش حساسم و روند لاغریو خیلی سریع میکنه و برای تیرویید ومعده عالیع ،ولی به مزاجم سازگار نبود حذف کردم اگه میتونی بخوری عالیه

منتظر نی نی ام مننن            
1226