2703
2553

جالبه گفتن تازه به دوران رسیده و فلان در صورتی که منم مث بقیه عکس گذاشتم حالا چون زیاد بود ریختن سرم و اونجا بود فهمیدم مردم خیلیاشون حسودن و به خاطر همین خدا بهشون نظر نمیکنه بس بخیلن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

حدود ربع کیلو طلا دارم که شامل سرویس شوهرم که برام خرید سرویس مادر شوهرم و طلاهایی که تو عروسی کادو گیرم اومد

بعد از ازدواجم هم یه نیم ست خریدم یه دستبند و انگشتر ست هم و یه دستبند و گوشواره ست هم

امسال هم میخوام یه رو لباسی بخرم

طلاهای بعد از عروسیم رو شوهرم خبر نداره چون از پولی که بهم میداد جمع کردم و خریدم و نشونش ندادم 

خودمم اهل استفاده کردن از طلا نیستم😁

💕 دنیام دخترمه 💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشترشوخودم خریدم...دردسرشده...چون گفتم واسه خونه خریدن نمیفروشم

من ارزونه به خاطر خونه طلا بفروشم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2456

من در زمینه طلا سخت پسندم بنده خدا شوهرم میترسه بخره خوشم نیاد میگه خودت برو بخر که الکی نرم پس بدم 🙈

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2714
من ارزونه به خاطر خونه طلا بفروشم

خب من شاغل بودم به اندازه کافی کمک کردم بهش

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
من در زمینه طلا سخت پسندم بنده خدا شوهرم میترسه بخره خوشم نیاد میگه خودت برو بخر که الکی نرم پس بدم ...

عکس طلا لطفا

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
خب من شاغل بودم به اندازه کافی کمک کردم بهش

عزیزم چجور باردار شدی

یه صندوق تو بانک داریم، طلا و اسناد و مدارکمون اونجاست، ماهیانه هم اجارش رو میدیم

چقدره اجارش

جالبه گفتن تازه به دوران رسیده و فلان در صورتی که منم مث بقیه عکس گذاشتم حالا چون زیاد بود ریختن سرم ...

دوباره بزار، ما ذوق میکنیم، چرا بقیه نمیتونن ببینن! 

میشه برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات بفرستی  
2706