1464
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

خیلی زیاد یه جا عکسس گذاشتنم کشتنم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1444

بیشترشوخودم خریدم...دردسرشده...چون گفتم واسه خونه خریدن نمیفروشم

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖
نه متاسفانه شاید باورتون نشه ولی درحدیم ک حاضرم نون شبم نخورم فقط طلا داشته باشم

😐😐😐😐

من کل طلاهام و در اوردم گوشه کمد داره خاک میخوره بیا بدم به تو

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

ی مقداری دارم.

همسرجان هم هروقت شرایطش باشه میخره.من طلا دوست ندارم اما بروز نمیدم.وقتی دوست داره برام بخره چرا مانع شم.پس اندازیه واسم

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
1474

جالبه گفتن تازه به دوران رسیده و فلان در صورتی که منم مث بقیه عکس گذاشتم حالا چون زیاد بود ریختن سرم و اونجا بود فهمیدم مردم خیلیاشون حسودن و به خاطر همین خدا بهشون نظر نمیکنه بس بخیلن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

حدود ربع کیلو طلا دارم که شامل سرویس شوهرم که برام خرید سرویس مادر شوهرم و طلاهایی که تو عروسی کادو گیرم اومد

بعد از ازدواجم هم یه نیم ست خریدم یه دستبند و انگشتر ست هم و یه دستبند و گوشواره ست هم

امسال هم میخوام یه رو لباسی بخرم

طلاهای بعد از عروسیم رو شوهرم خبر نداره چون از پولی که بهم میداد جمع کردم و خریدم و نشونش ندادم 

خودمم اهل استفاده کردن از طلا نیستم😁

💕 دنیام دخترمه 💕
بیشترشوخودم خریدم...دردسرشده...چون گفتم واسه خونه خریدن نمیفروشم

من ارزونه به خاطر خونه طلا بفروشم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
1457