2703
2553
سلام دوستان اگه کسی مرکز مشاوره ژنتیک عالی(تاکید میکنم عالی) در تهران سراغ داره واسه ازمایش قبل از ازدواج دو نفر که فامیل هستن لطف کنه و اسم و آدرسشو بگه....ممنون میشم
اگر هم اطلاعاتی درمورد قیمتش دارین بذارین
سلام
مرکز مشاوره دکتر نجم آبادی- کریمی نژاد. میدان صنعت
هزینش هم بابیمه تامین اجتماعی نفری 100 هزار تومتن شد. 6 ماه پیش
خداوندا....
مرا به بزرگی چیزهای که داده ای آگاه کن و راضی، تا کوچکی چیزهای را که ندارم آرامشم را برهم نزند.
لیلا جووون من و همسری هم پسر عمو و دختر عموایم....

همین مرکز مشاوره دکتر نجم آبادی رفتیم.

تقریبا 4 سال پیش گفتند اونجا از همه جا بهتره

توی مشاوره گفتند که مشکلی نیست

الان هم که 2 ماهه باردارم دکتر گفته همین آزمایش های سلامت و تو مرحله های جدی تر آمینوسنتز ناهنجاری های جنین رو نشون میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام لیلا جون خوبی ؟ کجایی دختر علی خوبه حسابی دلم برات تنگ شده
لیلا من سر امید خیلی استرس داشتم چند جا رفتم ولی از همه بهترش مرکز مشاور ژنتیک دانشگاه شهید بهشتی بود که همه دکتراش اساتید همون دانشگاهند هزینشم برای ما که آزمایشا باید میرفت امریکا حدود 100-150 شد
علی نازت و ببوس
2714
سلام
مرسی از همتون که انقدر خوبین
مری جون بخدا خیلی گرفتارم این تاپیک هم اگه دقت میکردی کله سحر ایجاد کردم قبل از رفتنم به سرکار
لی لی پوت عزیز انشالله که نی نیت صحیح و سالم و صد البته صالح باشه
فرهود
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام من بیمار دکتر پاک روش هستم . دوبار سقط داشتم و الان که اقدم کردم برای بارداری برام آزمایش ژنتیک نوشت با هزینه بسیار بالا. جواب آز آمادس و گفت 4 آیتم آز مشکل داره. نمی دونم برم یه دکتر متخصص ژنتیک یا به همین دکتر کفایت کنم؟؟؟؟
سلام بچه ها دختر دایی من ازمایش قبل ازدواجو انجام داده بهشون گفتن که خون هاشون بهم نمیخوره نمیتونن بچه دار بشن،فامیل هم نیستن برأی این مشکل راه حلی هست؟ شما چیزی راجبه این میدونین؟
دکتر غفوری مقدم رو بهتون پیشنهاد میکنم. طی تحقیقات زیادی که من انجام دادم برای بارداری خودم متوجه شدم که توی ایران تنها پزشک متخصص ژنتیک و بیماری های ارثی که به صورت تخصصی بر روی بیماری های ارثی کار میکنن ایشون هستن که عضو سازمان نظام پزشکی آلمان هستن و به تارگی از آلمان اومدن من خودم و خواهرم پیش ایشون رفتیم تا به حال ندیدم یه دکتر اینقدر برای مریضش وقت بزاره به نظرم یکی از بهترین پزشکا تو این زمینه هستن پیشنهاد میکنم حتما یه سر برید اونجا . شماره مطبشون 22586259
2706