2726
سلتم دوستان . دکتر غفاری در کلینیک ژن یا موسسه نسل امید . بهترین متخصص ژنتیک می باشد . دکتر فرهود را اصلا سمتش نرید که ایشان خیلی غیر علمی هستند و اصلا علمشان بروز نیست . دکتر نجم آبادی و کریمی نژاد هم خوبن .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام. من دکتر سید محمد میریونسی رو پیشنهاد میکنم. ایشون رئیس آزمایشگاه ژنتیک بیمارستان طالقانی هستند . همه آزمایشهای لازم رو با دقت بالا و با هزینه پایینتر تو بیمارستان انجام میدن.
سلام ؛ من دیروز رفتم غربالگری سه ماهه اول و دکتر طهماسب بهم گفتن بچه ام مشکل داره و باید سقط بشه😭😭😞 من خیلی ناراحتم با شوهرم ازدواج فامیلی هستیم و دکتر طهماسب گفتن که مشکل بچه ام ژنتیکی هست و باید برم تحت نظر دکتر غفاری برای بارداری های بعدی 😭 من خیلی نگرانم با توجه به اینکه این مشکل ارثی هستش ؛تو رو خدا اگه دکتر عالی میشناسید بهم معرفی کنید دارم سکته میکنم دکتر فرهود رو هم چند نفر بهم معرفی کردن ولی اینجا یکی ازش ناراضیه اخه پرفسوره جرا ناراضی بودی دوست عزیز تو رو خدا اگه پیامم رو خوندی بیا توضیح بده خیالم راحت بشه

سلام من چند وقت بود که دنبال بهترین مشاوره ژنتیک میگشتم تا اینکه تو سایتا اسم اقای دکتر محمد غفوری مقدم رو زیاد دیدم بهشون مراجعه کردم واقعا عالی بودن اینکه علمشون به روز بود  جزوه انجمن ژنتیک اروپا بودن برام ارزشمند بود کمتر دکتری انقد وقت میذارن برای بیماراشون من که واقعا راضی بودم به نظرم پیش ایشون برید

سلام ؛ من دیروز رفتم غربالگری سه ماهه اول و دکتر طهماسب بهم گفتن بچه ام مشکل داره و باید سقط بشه😭😭 ...

سلام

بروید آزمایشگاه ژنتیک دکتر زینلی. کارشون خیلی مطمئن و تشخیص دقیق میدهند

2706