2726
عنوان

خانمای باردار این حالت برای شما پیش اومده؟؟طبیعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 62 پست
چند هفته ای؟از کی تکون خورد من دوروزه حس میکنم یبار زیر شکمم ی بار دور نافم ی چیز ول میخوره.این تکو ...

اره خود خودشه

من سی و دو هفتم چنان تکوناش شدیده کسی که کنارم نشسته متوجه میشه خخخ

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره من از هفته ۱۸ تکون خورد. فردا میرم هفته ۲۰. آره کوچولوی شما هم داره تکون میخوره

ای جون دلم.سونو انومالی کی میرین؟

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
سونو انومالی رفتی ؟ اکی بوده ؟ درد دهانه رحم هست معمولن وقتی بچه رشد میکنه 

آره یکشنبه رفتم خدا رو شکر مشکلی نداشت

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

حالاکه خانوما جمعن بگم منم پهلوی راستم بالا روی دنده هام درد میگیره وقتی میشینم براچیه؟؟؟☹

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
من امروز احساس کردم داره مسابقه دو میده😐😂😍

کشتی کجشو ندیدی هفت ماه به بالا😍😁

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
حالاکه خانوما جمعن بگم منم پهلوی راستم بالا روی دنده هام درد میگیره وقتی میشینم براچیه؟؟؟☹

هردردی تو بارداری که با استراحت رفع شه مال فشار رحمه و طبیعیه استراحتتو بیشتر کن

نه طبیعی نیس منم اینجوری بودم رفتم دکتر گفت احتمال زایمان زودرس داری بهم امپول پرولوتون و استراحت مط ...

وای یا خدا. فردا وقت دکتر دارم. خدا کنه که اتفاقی نیفته وگرنه میمیرم. بعد ۲ بار سقط 😔😔

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

اره عزیزم

شاید فک میکنی میلرزه ولی طفلک داره تکون میخوره

من هروقت استراحت میکنم اونم حرکتهاش کم میشه به محض اینکه شروع به کاری میکنم یا حتی راه میرم تکوناش شروع میشه

همسرم میگه بچه م پابه پات میاد و تنهات نمیزاره😁

2706