2737
2734
عنوان

تعبیر خواب النگوی شکسته

9494 بازدید | 36 پست

سلام من 5 هفته س باردارم دیشب تو خواب دیدم 2 تا از النگوهام شکسته شوهرم میگه دیگه این دو تا رو نمیدم بهت 4 تا دیگه النگو داشتم تو دستم بعد رفتم تو مهمونی النگوی دختر بچه ای رو در آوردم و شکستم و پنهانش کردم ک بعدا بفروشمش لطفا تعبیرش رو میگید نگرانم

ایشاالله: یعنی خدا را به خاک سپردیم. (نعوذبالله) (استغفرالله) .

انشاالله: یعنی ما خدا را ایجاد کردیم.(نعوذبالله) (استغفرالله) .

ان شاءالله: یعنی اگر خداوند مقدر فرمود.(به خواست خدا) .
این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نو بلد

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2731

خیره

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
ایشاالله: یعنی خدا را به خاک سپردیم. (نعوذبالله) (استغفرالله) . انشاالله: یعنی ما خدا را ایجاد ک ...

عزیزم مهم نیته.حالا ما ک هیچی...ولی خیلی ها هستن ک سواد ندارن....

من حتی تو بدی هاتم خوبی هاتو دیدم😢
2738

خواب دیدم بی بی چک میزدم...امروزم تعبیر شد منفی شد 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706