2737
2739
عنوان

از آدمای ترسو بدم میاد

897 بازدید | 37 پست

😏خودش می دونه کیه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرسی مارو از این اشتباه بزرگ (ک فک میکردیم از ترسو ها خوشت میاد ) نجات دادی

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
ای ام ترسو😁😁😁

منظورم به یه فرد خاص بود که اومد تو تاپیک ولی جواب نداد و رفت

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
اینجا هم مخاطب خاص داره😐

معمولا از این تاپیکا نمیزنم ولی این رو اعصابم بود تاپیک میزنه قفل می کنه دوباره تاپیک میزنه باز قفل می کنه چون از جواب میترسه

کی بود

آیه قرآن گذاشته میگه راجع به عید غدیره گفتم راجع به حیوانات حرام گوشته این آیه. برداشت قفل کرد دوباره تاپیک زد تا کور شود هرآنکه نتواند دید باز تاپیکو قفل کرد . 

آیه یک تا 4 سوره مائده برای حیوانات حرام گوشته گیر داده واسه عید غدیره

2706