1507
1411

خانم ها به خدا آه اون زنهاییی ک بی گناهن و شوهرشون بهشون خیانت میکنه شماهارو میگیره و شماهاییی که این هم نازو عشوه میکنید فقط به خاطر توجه کردن مردا .عقده هاتون رو یه جور دیگ خالی کنید خدایییم هست انشاااللله خدا خیرتون ندهد.بلانسبت خانم های محترم .ببخشید خیلی عصبانی بودم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

من یک نفر میشناسم میگفت این روابط جذاب تر 😑بعضی ها بیمار روانی هستن

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1334
1474

عزیزم شما اگه خونتون از هر نظر دارای امکانات امنیتی باشه دیگه هیچ دزدی توان ورود بهشو نداره 

اون مردی ک ذاتش خرابه به الاخره واسه خودشش ی نفرو پیدا میکنه

هرجا سخن از مهسا است نام ممد میدرخشد

عزیزم درسته خانومام مقصرن ولی بنظر من نمیتونیم همرو مجبور کنیم جوری ک ما میخوایم زندگی کنن و رفتار کنن. ولی میتونیم شوهرمونو جوری انتخاب کنیم ک خیانت نکنه. بنظرم اگر کسی خیانت میکنه مشکل از خودشم هست.

ما ک نمیتونیم بگردیم کل هرزه های شهرو جمع کنیم ک شوهره نره باهاشون. ولی میشه یکیو انتخاب کرد ک دنبال هرزه ها نره

شوهراشون فرشته های پاک و معصوم اند براشون فرقی نمیکنه داتشون خیانت کاری و هوس بازی یه زن بهشون پا نده میرن سراغ یکی دیگه بعدم زنی که ناز میکنه حتما ناز کش داره به نظر من اگه 50 درصد زن مقصر 50 درصدم مرد 

1508