2733
2739

من اقدامی هستم امروز موعدم بوده فقط حس پری دارم هر لحظه فک میکنم دارم پرید میشم مخصوصا دیشب موقع خیلی شدید بود.شما که باردارید همینجوری هستین یا خیلی خفیفه؟؟

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

ببخشید اسی

منم ی سوال دارم

یه از پری‌ گذشته

بی بی چک نزاشتم

ولی یکم امروز بالای معدم احساس تهوع دارم... خخخخ عایا توهم زدم؟ یا ممکنه باردار باشم?

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه منم همینجوریم...البته چهار هفتمه....تازه امروز موعدمه..از سه روز پیش درد وحشتناک پریودی دارم ..امروز باز بهتره...حالا نمیدونم رفته رفته بهتر میشه یا همینجوری باید تا اخر تحمل کنم 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
ببخشید اسی منم ی سوال دارم یه از پری‌ گذشته بی بی چک نزاشتم ولی یکم امروز بالای معدم احساس تهوع ...

نمیدونم عزیزم یکی دو هفته بعد ازمایش بده عزیزم ایشالله که هستی عزیزم 😘

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤
ببخشید اسی منم ی سوال دارم یه از پری‌ گذشته بی بی چک نزاشتم ولی یکم امروز بالای معدم احساس تهوع ...

بی بی بزن مطمئن شو.من زدم منفی بود باید صبر کنم 

2738

اره دقیقن منم همین بودم.حتی صب روز موعد رفتم بیبی بخرم تو‌راه حس کرذم پریودشدم.ولی اومذم خ بیبی زدم متبت شد،البت دوروز قبل موعدم زدم هاله خیلی خیلی کمرنگ داشت باورم نمیشد

اگ بیبی داری الان یزن نشون میده 

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤
نه منم همینجوریم...البته چهار هفتمه....تازه امروز موعدمه..از سه روز پیش درد وحشتناک پریودی دارم ..ام ...

تست زدی؟حامله ای؟

نه منم همینجوریم...البته چهار هفتمه....تازه امروز موعدمه..از سه روز پیش درد وحشتناک پریودی دارم ..ام ...

من رفته بودم دکتر میگفت بعضیا تا اخر بارداری این درد همراهشونه امیدوارم جزوشون نباشین

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤

بهتر میشه گلم.منم تا هفته ششم درد پری داشتم.اما الان بهتره.خیلی کم شد

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤
اره دقیقن منم همین بودم.حتی صب روز موعد رفتم بیبی بخرم تو‌راه حس کرذم پریودشدم.ولی اومذم خ بیبی زدم ...

سه روز پیش منفی بود خورد تو ذوقم میخام ده روز صبر کنم اگه پرید نشدم بزنم

2706