2737
2734
عه؟جدی میگی؟ انقدر ازدواج کرد که اسم شوهراش قاطی پاطی شد😆 بگو دیگه عزیزم من نخوندم مثل اینکه آخرش ...

آخه گفتم لو ندم شاید بخوای بخونی.

آخرش زن اشلی مُرد و اشلی اومد سمت اسکارلت، ولی اسکارلت فهمید که تا حالا فقط فکر میکرده عاشق اشلیه و در واقع هوس بوده. و فهمید که عاشق رت باتلره (شوهر آخرش که با اشلی بهش خیانت کرد). ولی رت ولش کرد و رفت.

آخه گفتم لو ندم شاید بخوای بخونی. آخرش زن اشلی مُرد و اشلی اومد سمت اسکارلت، ولی اسکارلت فهمید که ت ...

مممنون که گفتی 😍😙

رت بالتر دوباره اسکارلترو قبول نکرد ینی😕

بیچاره از این جا رونده از اونجا مونده شد که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مممنون که گفتی 😍😙 رت بالتر دوباره اسکارلترو قبول نکرد ینی😕 بیچاره از این جا رونده از اونجا موند ...

یه نویسنده دیگه اسکارلت نوشته توی اون اسکارلت میره دنبال رت باتلر و ازش بچه دار میشه ولی بازم از هم جدا میشن تا اخر دوباره رت میره پیداشون نیکنه

من "دا" رو توصیه می کنم  البته اگه علاقه دارین

به نظرم کتاب دا دختره خیلی خودشو تحویل میگیره . هی میگه من این کارو کردم اون کارو کردم. نمیدونم همین کتاب دا بود که دختره مجروح شد نزاشت بزارنش رو برانکارد یا یه کتاب دیگه. 

من کتاب های دفاع مقدس خیلی خوندم به نظرم از معراج برگشتگان جالب تر از همش بود .

2738
به نظرم کتاب دا دختره خیلی خودشو تحویل میگیره . هی میگه من این کارو کردم اون کارو کردم. نمیدونم همین ...

نمیدونم والا 

من اونطوری فکر نمیکنم 

خوندن اون وقایع و جنایات از زبان کسی که تو بطن ماجرا بوده ارزششو داره👍

بعدشم خب وقتی داره داستان زندگی خودشو تعریف میکنه چطور بگه من فلان کارو نکردم فلان جا نبودم؟

اصلا جاییش حس نکردم که از خود متشکر هست و داره از خودش تعریف میکنه

همین دا هست که دختره ترکش میخوره ولی متوجه نمیشه و فکر میکنه ترکش خورده و رد شده برای همین نمیخواد بره و میخواد بمونه تو شهر ولی بیهوش میشه و میبرنش

این کتابی که شما معرفی کردی رو نخوندم ولی حتما میخونم 

خیلی ممنون از اینکه معرفیش کردین🙏

کتاب بهترین سال زندگی تو 

دارن هاردی

اینجا هم بیاید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3129549/اگر-پدرمادر-یا-عزیزی-رو-از-دست-دادید-بیاید-فرصت-مغتنمه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

من فعلا دارم زندگی نامه شهید ابراهیم هادی رو میخونمبه نام سلام بر ابراهیم خیلی خیلی قشنگه ی جاهایی میخندی ی جاهایی اشکت در میاد .خیلی الگوی خوبی هم هستن توصیه میکنم بخونید

نمیدونم والا  من اونطوری فکر نمیکنم   خوندن اون وقایع و جنایات از زبان کسی که تو بط ...

شایدم شما درست میگین .

ولی نسبت به کتاب هایی که بقیه از دوران جنگ نوشتن همه داستان حول محور خودش میگرده. در حالی که مثلا کتاب از معراج برگشتگان نویسنده همش از رزمنده هایی که اونجا بودن نوشته طوری ک اصلا وجود خودش حس نمیشه😅😅

2706