2726
عنوان

دندان پزشکی قبول میشم.💖 زاهدان ها بیان💖

| مشاهده متن کامل بحث + 8165 بازدید | 151 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دست به دعا هستم همونجا بیارم

سلام عزیزم☺

💖باز هم‌تبریک می‌گم خانم دکتر،مبارک باشه(ماشاالله)💖

(دعای عرفه(روز عرفه)از تی‌وی نگاه می‌کردم یادت کردم

ان شاالله هر چی به صلاحته و علاقه هم داری همون رشته قبول بشی.😊🌹🌹)

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
2728
سلام عزیزم☺ 💖باز هم‌تبریک می‌گم خانم دکتر،مبارک باشه(ماشاالله)💖 (دعای عرفه(روز عرفه)از تی‌وی نگا ...

سلام عزیز دلم. منت سر من گذاشتی واقعا. ازتون ممنونم. از دعای خیرتان و از لطف تون  

مسیرش میگن یکم ... ایست و بازرسی هاش زیاده خود شهر ولی امنه. منم فقط شنیدم .

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
دوست همسرم ساکن زاهدان هستن. دیروز باهاشون صحبت کردیم یه کم خیالم راحتتر شد. 

وای چ جالب متاهلی؟چ خوب ک همسرت همکاری میکنه بری زاهدان چند سالته؟بچه نداری؟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
وای چ جالب متاهلی؟چ خوب ک همسرت همکاری میکنه بری زاهدان چند سالته؟بچه نداری؟

بچه ندارم عزیزم. تازه میخوام اقدام کنم. گفت ۱ ترم برم و هم زمان برم دنبال کارای مهمانی و انتقالی. خودش هم از تهران پیگیر باشه. اگه موافقت نکنن همسرم انتقالی میگیره میاد اونجا. ولی خیلی نگرانم. تاحالا یک شبم بدون هم نبودیم 

بچه ندارم عزیزم. تازه میخوام اقدام کنم. گفت ۱ ترم برم و هم زمان برم دنبال کارای مهمانی و انتقالی. خو ...

انشاللهب سلامتی موفق باشی. تو دلتو خالی نمیکنم ولی اول نطمئن شو بعد باردار سو. من دو تا از دوستام این کارو کردن یکی مجبور شد همونجا خونه بگیره مادربزرگش اوند پیششون یکی هم راه یزد تا سمنان رو دو هفته ی بار میرفت هر روز شیرشو تو دسشویی میدوشید ک خشک نشه. البته واسه 10 سال پیشه ابن قضیه. انشالله موفق باشی

عزیزم میشه لطفا عکس کارنامه تون رو با هاید کردن اطلاعات شخصی تون بذارید؟ میدونم قبلا درصدها و رتبه‌های زیرگروه هاتون رو گفتین ولی من میخوام رتبه کشوری و درصدهای همترازی رو دقیق و با جزئیات ببینم

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
عزیزم میشه لطفا عکس کارنامه تون رو با هاید کردن اطلاعات شخصی تون بذارید؟ میدونم قبلا درصدها و رتبه‌ه ...

جزءیات کارنامه من کمکی به کسی نمیکنه عزیزم. 

ولی حالا باشه

ممنووون واقعا. میشه از قسمت پایین کارنامه هم که درصدها و رتبه‌های کل هست عکس بذارین؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
در مورد کلمات پیش فرض کیبورد و اشتباهات رایج که اینجوری پیش میاد اطلاعی داری شما؟ برات متاسفم

خب قبل اينكه ارسال كني چك كن اگر اتو ديكشنري اشتباه نوشته تصصيح كن 

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2706