2733
2734
عنوان

مربی رانندگی

663 بازدید | 24 پست

مربی رانندگیم عوض کردم ولی باز اینم یاد نمیده بهم گیر داده ۵ جلسه باید اضافه بگیرم میگه تابیدم نمیکنه تا وقتی اضافی نگیرم

شکایت کنم ازش ؟یا چی؟؟؟

چیکار کنم پول نداره اون همه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش بگو اینقدر پول ندارم که بدم...تو یکی دو جلسه اماده ام کن بتونم برای امتحان اماده شم...به مدیر اموزشگاه بگو باهاش صحبت کنه که تو یکی تو جلسه قشنگ یاد بده وگرنه به افسر اموزشگاه شکایت میکنی...هزینه اش جلسه ای چند شده؟

2738
مربی قبلیشم روز اول گفت میگم با هم دستشون تو یه کاسه نیست که بعدا نذارن قبول شم ؟؟

اخرش یه مربی خوب پیدا میشه

با مدیر صحبت کنید.

البته بعضی خانمها نیاز بیشتری به اموزش دارن اگر قبلا 

رانندگی نکرده باشن.

مربی قبلیشم روز اول گفت میگم با هم دستشون تو یه کاسه نیست که بعدا نذارن قبول شم ؟؟

نه دستشون تو یک کاسه نیست...ولی جلوشون سفت و سخت دربیاید که حاضر نیستین هزینه بیخودی بدین و تو حداقل جلسه بهترین و کاملترین اموزش را بهتون بدن که بتونین اماده برای امتحان بشید...این مربی ها برای سادگی کار خودشون دوست دارن فقط تو خیابون ها تاب بزنند تا اینکه نیم کلاج و دوبل و دوفرمون که فقط و فقط و فقط برای امتحان برای افسر لازم هست را یاد بدند...اگه ببین شما حاضرین پول بدین و جلسه اضافه بگیرین کم کاری می کننن...

گفتم میگه به هر کی میخوای بگو من تایید نمیکنم ۷۱ تومن

جلسه ای 71 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه خبره؟ماشین پراید دیگه؟؟؟به هیچ عنوان کوتاه نیا بگو فقط چیزهایی که برای امتحان لازمه را یادم بده...به مدیر اموزشگاه هم بگو...

جلسه ای 71 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه خبره؟ماشین پراید دیگه؟؟؟به هیچ عنوان کوتاه ن ...

یادم نمیده هر چی  میگم میگه بعدا میگم 

یه بار مربی عوض کردم نمیدونم چیکار کنم اعصابم خورد شده فقط تو خیابون میچرخه

2706