2703
2553

دیروز باز کتک خوردم و پام این بار شکست 

دیگه میخوام برم پزشکی قانونی 

از ازدواجم 6ماه میگذره فقط 

دعا کنین 

فردا قراره برم از خونم و برم خونه پدر و مادرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

مرتیکه پدر سگ آدم رو زن دست بلند میکنه،عهد قجر نیستیم که صدات در نیاد پدرش و در بیار

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
چقدر بعضی مردا بی رحم و وحشین🤕

ن زنه هم وحشیه اخه خیلی حرص دراره هرکی میرفت خونش میگفت دیگه نیاین خونم از اونا بود همیشه با دعا نویسا و اینا در ازتباط کاری کردع شوهرش الان روانی شده 

بش پیام میدادیم سلام میکردیم حالشو میپرسیدیم همه رو بلاک میکرد ادم نبود

یکی ازفامیل های ماهم بایک لگد پای زنشو شکست😣

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
پاتو شكونده ديگه ميخواى برى پزشك قانوني؟!!! بنظرم زوده حالا بذار دفه بعد پليس خودش ميبرتت پزشك قانو ...

والا آدم لجش میگیره از این همه سادگی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

استاتربارداری؟؟

2706