2733
2734
عنوان

روح های نی نی سایت😱بسم الله

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 50 پست

چندوقت پیش یکی تاپیک زده بود که دنبال یکی هستم حرفهای دلمو بهش بگم درکم کنه.مرد هم بود.توی تاپیک کاشف به عمل اومد ۱۵ سالشه.یه کم باهاش حرف زدم گفتم وقتتو تلف نکن اینجا.گفت شما باشید تو سایت به درد من نمیخوره.منم گفتم ما درسهامونو خوندیم دانشگاه هم رفتیم ازدواج هم کردیم الان بچه داریم.اومدن تو سایت آسیبی به زندگیمون نمیزنه حداقل دو سه مرحله از شما جلوییم ولی الان سالهای حساس زندگی شماست‌.برو درستو بخون.هیچی دیگه ارشادش کردم رفت تو افق😁😁😁😉

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
😂😂😂😂 اخییی باشه باشه ای وقیح به فدای سیبیلای سبزتون بشه😂

😆😆😆😆

وقیحو خوب اومدی😃😃

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر از ۲۰ تا دارم ، کسی رو نمیشناسی نپذیر ، من مجردم برام مهم نیست اما تاپیک هایی که به ضررته ر ...

میشناسمشون.تو تاپیکها که حرف میزنیم میان دوست میشن.آره شروع کردم روزی یکی پاک میکنم😊

میشناسمشون.تو تاپیکها که حرف میزنیم میان دوست میشن.آره شروع کردم روزی یکی پاک میکنم😊

اگر چیز خاصی نداری که نگران نباش ، تا حالا تو مهمونیا حس کردی کسی شناختت ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731
اگر چیز خاصی نداری که نگران نباش ، تا حالا تو مهمونیا حس کردی کسی شناختت ؟ 

نه.کسی توسایت نیست.

2738

عههههه استارتر تو همونی نیستی که تاپیک زدی از کسی که بدتون میاد رو تگ کنید؟؟؟

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
کیک کشمشی😏

از کجا میدونی شکلک!؟😒

2706