2726
عنوان

درد پهلو در بارداری

112 بازدید | 14 پست

بچه ها سلام من تو هفته ۸ بارداریم تا الانم سونو نرفتم؛ هفته دیگه وقت دارم؛ از دیشب یه جوری شدم حس گرفتگی خفیف تو پهلو ام دارم؛ انگاری میچرخه؛ یا مثلا عطسه یا سرفه میکنم یه لحظه پهلوم میگیره؟ طبیعیه؟ البته من به شدت استرس دارم همشم؛ همش میرم مطالب بارداری خارج رحمی و .... خوندم نمیدونم چبکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تااخر بارداریم پهلو درد داشتم 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

امابه دکترت بگو . منم انقدر درد میکرد که همیشه میبستم پهلوهام رو.یکم مال بزرگ شدن شکم و کش اومدن ماهیچه هاهست

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706