2737
2734

اینو طبق تجربه خودم میگم.

من ازدواجم با همسرم سنتی بود دوهفته نامزد بودیم .بعد عقد کردیم.

اما مدتی بعد ما رابطه داشتیم. و من ب مرور متوجه اخلاق های بدش شدم.متوجه شدم ک شکاک و بددله و خیلی عصبیه.اجتماعی نیست خسیسه.اما هر لحظه ک ب جدایی فکر میکردم اون ماجرا میومد جلو چشمم و ب خاطر ترس ابرو همش سکوت کردم.

و همش سعی کردم شوهرمو تغیر بدم و نشد.

اگ من تو زمان عقد جدا شده بودم الان دوتا بچه هام اینطوری بچه طلاق نبودن.

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل من الان با یه بچه به چه کنم چه کنم افتادم شرایط طلاقم ندارم شما جداشدین؟؟؟

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2731

نداشتم رابطه 

دوره عقد واسه شناخت 

اگه شناخت داره کسی شناخت کامل داشته باشه چه ایرادی داره شوهرش دیگه 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 

وقتی مرد پیله میکنه میگه دیگه محرم هم هستیم و زن قانونی منی و فلان بهمان چیکارمیتونی کنی؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
دقیقا مثل من الان با یه بچه به چه کنم چه کنم افتادم شرایط طلاقم ندارم شما جداشدین؟؟؟

دارم جدا میشم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

خوب اگر اون موضوع انقدر برات مهم بوده اره نبايد رابطه برقرار ميكردي، ولي من نظر شخصيم اينه اون موضوع انقدر مهم نيست ادم ي عمر بسوزه، فوقش ي مدت خونواده اخم ميكنن اعتراض ميكنن تموم ميشه ميره ولي تهش به اين نتيجه ميرسن خدارو شكر جلوي مشكل گرفته شد. 

2738

رابطه داشتن در دوران عقد همیشه اشتباه نیست . اشتباه شما اونجا بوده که با شناخت دو هفته ای عقد کردین. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببخشید میگم‌مگه بعد عقد به پسرامیشه حالیشون کرد که نباید رابطه باشه من که زورم بهش نمی رسید اصلا تا به خودم بیام رابطه انجام میشد هیچ جوریشم جلودارش نبودم همه پسرا اینجورین امکان نداره کسی بگه من نزاشتم نشد

خب چه ربطی داشت شوهرت بود رابطه داشتی  حرفت منطقی نیست عزیزم عقد برای همینه خودتو با این حرفا ...

خب من اگ میخاستم تو عقد جدا شم گفتن اون مسئله غیر ممکن بود.ابروریزی بود

وقتی هفت ماه نامزد باشی کامل بشناسیش 6ماهم از عقدت بگذره و قراره سه سال عقد باشی چیکار میکنی؟ خودتو جای من بزار. البته هنوز اتفاقی نیوفتاده شناختمم ازش کامل کامل شده

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706