2737
2734
عنوان

مسافرت ده روزه بدون شوهر

1640 بازدید | 29 پست

سلام کسی بوده این مدت بدون شوهرش بره مسافرت؟

من باردارم  و خیلی وقته سفر نرفتم از طرفیم مامان بابام میخان برن سفر و میگن بیا و شوهرم مرخصی نداره نمیتونه بیاد ومیگه شما برین حالوهواتون عوض شه البته خونه باباش نزدیکمونه میره خونه باباش...

بنظرتون برم یا مدتش طولانیه واقعا موندم چ کنم؟

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من رفتم اره برو لازمه بعضی وقتا اسیر هم که نیستیم عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738

بروحالشوببر

بزار دلتنگتم بشه قدرتم بدونه😀بعداومدن نینی تا چند وقتم باید خونه نشین شی

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

اگه فک میکنی خوش میگذره بهت با مامان و بابات و روحیت عوض میشه برو 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

اگر بهش اعتماد داری برو.

من شده یک ماه هم مسافرت رفتم خونه بابام بدون شوهرم.

و وقتی که آدم برمیگرده حس میکنی عشقت دو برابر شده😄

بنظرم‌ گاهی این دوریها لازمه که دلتنگِ هم بشیم.

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮

یه تنفس لازمه تو زندگی زناشویی جالبه که بعد مدتی که همو میبینیم عشق و علاقمون ده برابر میشه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706