2726
عنوان

حالم خیلی بده😢😢😢😢😢

338 بازدید | 16 پست

دختر خاله ام بهم گفته بود تو سطح فرهنگت از ما پایینتر، کنار تو به ما خوش نمی گذره و با دختر خاله دیگه ام که از هلند امده رفته بودن بیرون و اون رفته بود خونشون و...

دیشب شنیدم به پسردایی هام هم گفته با خودش فقط صمیمی باشن و محل من نزارن بعد برای اینکه من از چشم اونها بندازه پشت من به اونها هم چیز گفته ... پسر دایی هم انقدر با من بعد رفتار کرد که شوهرم باهاش درگیر شد و مامانم با شوهرم درگیر شد که چرا تو به پسر داداشم چیزی گفتی?

منم خیلی دلگیرم از مامان خودم بیشتر ، امروز همه با هم رفتن باغ به من هم گفتن بیا ، نمی دونم برم یا نه?نمی دونم قطع رابطه کنم یا نه?نمی دونم به مامانم بگم یا نه اخه میگرن داره دکتر گفته نباید عصبی بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من باشم دیگ نمیرم

بعدشم جوابشونو میدم وقتی بام بد حرف بزنن عیب از خودته چرا اصن باید ب خودشون اجازه بدن بات اینتو حرف بزنن شخصیتتو ببرن زیر سوال

شجاعانه،خودت باش!

لزومی نداره رفت و آمدت کلا قطع کنی ولی لزومیم نداره همه جا بری باهاشون،همیشه برای زندگی خودت برنامه داشته باش، مخصوصا شما که متاهلی، چرا بذاری اونا از تو کناره بگیرن، خودت انقدر توی زندگیت برنامه داشته باش که حتی وقت نکتی قاطی برنامه های اونا بشی

شاید خیلی به تظر کودکانه بیاد ولی خانواده خود ادم با ادم اینجوری رفتار کنن جلوی شوهر ادم داغون می شه ...

من ب دایی هامونمیشناسم چه برسه پسردایی😂بیخیال بابا چقدرخودتودرگیرادمای مسخره میکنی

2706