2737
2739
عنوان

مشاوره رایگان(روانشناسی)!!!!

267 بازدید | 40 پست

سلام

ابوالقاسم کریمی هستم

من روانشناس نیستم

اما چون کتابهای زیادی در خصوص روانشناسی خوندم میتونم (تا حدود زیادی) در خصوص مشکلات خانوادگی بهتون مشاوره بدم

اگر مایل بودید سوالاتتون و مشکلاتتونو اینجا مطرح کنید در اولین فرصت پاسخ خواهم داد

برای اطلاعات بیشتر و شناخت من به لینک های زیر مراجعه فرمایید:

1_چرا به نشر مطالب روانشناسی روی آورده ام؟؟؟  

2_مطالب مفید روانشناسی

3_درباره من

تذکر:به سوالات حاشیه ای پاسخ نمیدهم

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خسته نباشیدمن خیلی پرخاش گرشدم باشوهرم دعوام میشه باخواهرم دع ام میشه بامادرم دعوام میشه بازتش دادشم دعوام شدهرچی ازدهنم دراومدبهش گفتم ولی بعدش پشیمون شدم دیگه نمیخوام اینجوری باشم چی کارکنم توروخداکمک کنید

2728

من خیلی به همه چیز گیر میدم و غر میزنم واقعا از ته دل برا یه چیز کوچیک حرص میخورم برا همین شوهرم همش میگه غر غرویی مدام با بچه هام بحث میکنم و گیر میدم اینکارو بکن اون کارو بکن نکنن حرص میحورم و عصبی میشم چیکار کنم درصمن من استرس شدید دارم همش

برا داشتن اعتماد بنفس چیکارکنم

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2738

چقد خوب.

حالا اولین سوال 

شوهرم همش سرش توگوشیه ۲۴ ساعت خدا چیکارکنم؟

۲_شوهرم خیلی آدم مغروریه همش حرف حرف خودشه چیکارکنم یکم کرنش نشون بده

۳_شدیدا به خونواده اش وابسته است با اینکه ۴ ساعت فاصله داریم هرماه خونه باباشه ،منم با وجود یه بچه وبارداری همش تنهام

نگین باهاش بشین صحبت کن چون اصلا جواب نمیده 

2706